Статті про будівництво та ремонт |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Статті про будівництво та ремонт

Статті про будівництво та ремонт

Камінні топки

Камінні топки розрізняють залежно від матеріалу, які застосовуються для їх виготовлення і додатковими пристроями розподілу повітря приміщення.

1. Класична топка

Топка найчастіше кладеться червоною цеглою, але є випадки, коли застосовують шамотна цегла. Тривалість виготовлення такої топки коливається від 2 днів до 2 тижнів. Необхідно велика кількість цегли, тільки на камін доводиться більше 100 штук вогнетривкої цегли і більше 350 червоного, а також кілька сотень на трубу. Камін з трубою важить кілька тонн. Від маси каміна залежить використання фундаменту або інженерних проектних рішень. За рахунок цього ускладнюється конструкція підстави під камін, і тому не завжди такий камін можна ставити в приміщенні. Камін з відкритою топкою має ККД всього лише 15%. Можна не набагато збільшити коефіцієнт корисної дії, якщо встановити колодязі для конвективного теплообміну і зменшити товщину стінок. Якщо є конвективний теплообмін, то приміщення нагрівається через 2 години після постійного горіння вогнища.

2. Керамічна топка

Керамічна топка, а разом з нею і камін мають меншу масу. Маса такого каміна коливається від 300 до 850 кг. Такий камін можна встановлювати без фундаменту. Такі каміни встановлюються перед чистової обробкою. Можна встановлювати камін в будинку, який давно перебуває в експлуатації. Тривалість монтажу становить приблизно 3 дні.

3. Металева топка

Як матеріал для металевої топки використовують або сталь, або чавун. Металеву топку застосовують тоді, коли неможливо зробити цегляну. Приміщення за рахунок металевих стінок паливника і труби нагрівається через 10 хв. Недолік такої топки полягає в тому, що вона швидко остигає.

4. Металева топка закритого типу

При використанні металевої топки закритого типу вогонь відділяється від приміщення кварцовими стеклами. Такі топки в основному роблять за кордоном. Але можна робити і тут. Можна приєднати камін до вже існуючого в стіні каналу недостатнього перетину. Використовуючи таку топку, зникатиме контакт з відкритим вогнем, а також погіршуватися зовнішній вигляд каміна за рахунок заростання скла сажею при горінні дрів. Металева топка має менший термін експлуатації в порівнянні з цегляною.

Джерело: salon.by

Джерело: www.еremont.ru

Несамовитий і упертий, гори вогонь, гори … Вибираємо електрокамін

За вікном зима, мороз, але чарівний світ вогню в каміні притягує і заворожує, пробуджуючи в душі почуття спокою, благополуччя і затишку. Але, на жаль, не в будь-якому приміщенні можна побудувати справжній камін з повноцінною витяжкою і справжньої топкою. Якщо бажання мати справжній камін у своєму будинку не здійснимо, виходом може стати електрокамін. Він не тільки зігріє в мороз і холод, але і створить особливу ауру будинку, додасть йому неповторність і вишуканість.

Електрокамін добре імітує тепло і вогонь натурального, при цьому простий і надійний в експлуатації, функціональний, мобільний, пожежобезпечний, відрізняється значно меншою вартістю і відсутністю сажі, диму і кіптяви. Електричні каміни не потребують паливі, димарі, вентиляційних решітках, проектуванні та погодження установки. Вони дуже легкі і їх можна переставляти з одного місця на інше, і для того, щоб такий камін запрацював, потрібно тільки розетка. Електрокамін несе не тільки декоративну функцію: він виробляє не менше тепла, ніж його класичний аналог. Деякі сучасні електрокаміни мають кілька режимів нагріву. Електричний камін можна встановити в приватному будинку, на дачі і навіть у міській квартирі і сучасному офісі (у фойє, приймальні, кімнатах для нарад і гостей).

Електрокамін – це електричний обігрівач (електротопка) і портал. Варіанти порталів (камінної облицювання, декоративної частини камінів), можуть бути самі різні, залежно від загального стилю інтер'єру. У традиційному інтер'єрі популярні електрокаміни класичного, рустикального стилю. В сучасному – добре будуть виглядати портали в стилі модерн і хай-тек.

Електротопка, як і портали, бувають класичні та сучасні. Класичні мають традиційну для цього стилю накладку (рамку) чорного, золотого кольорів. Топкова частина заповнюється імітацією дров або вугіллям. Сучасні топки виконуються з хромованого металу.

В залежності від конструкції електрокаміни бувають декількох видів:
– Каміни з облицюванням у вигляді декоративного порталу, які ставлять до стіни. Це найдоступніший і найбільш популярний тип електрокамінів.
– Отдельностоящие електричні камінні печі.
– Камінні корзини.
– Кабінетні каміни, встраіваіваемие в стіну.
Електричний кутовий камін буде досить виграшно виглядатиме навіть в невеликій кімнаті.

Кожна модель включає декоративну імітацію колосникових грат, камеру згорання палива, штучні дрова або шматки кам'яного вугілля і рухоме полум'я.

Вибираючи місце для електричного каміна, врахуйте і освітлення: краще, якщо камін буде стояти осторонь від потоку сонячного або штучного світла.

Поставте перед топкою екран, доповніть його підставкою з камінним інструментом і дровницей, і Ваш електричний камін стане справжнім домашнім вогнищем і естетичним центром інтер'єру, збирає навколо друзів і близьких.© Стаття написана спеціально для компанії ВІРА . При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.eremont.ru обов'язкове