Бетонні сходи |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Бетонні сходи

Монолітні сходи з бетону по праву вважаються найбільш довговічними і надійними. Каркас з арматури захищає бетон від тріщин і розломів, і міцність конструкції значно підвищується. Прекрасні експлуатаційні якості можуть в поєднанні з красивою обробкою бетонних сходів деревом, натуральним каменем або іншими матеріалами створити досить привабливий інтер’єр як в індивідуальних будинках, так і в офісах та інших громадських будівлях. Такі сходи не руйнуються від вологи, а сталева арматура, закладена в ньому, надійно захищена від зовнішніх впливів. Володіючи великим досвідом у виготовленні бетонних сходів наші фахівці можуть її побудувати не тільки з прямолінійним, а й з поворотним криволінійним маршем, які стануть гідною прикрасою Вашого будинку.

Наша фірма виготовляє такі види монолітних сходів:

  • Прямі монолітні сходи
  • Бетонні з поворотом на 90 °
  • Бетонні з поворотом на 180 °
  • Монолітні вигнуті
  • Монолітні з обробкою з каменя і дерева

Якщо вам необхідна сходи не всередині приміщення, а з його зовнішньої частини, то бетонні сходи – ідеальний варіант. Вони на порядок перевершують дерев’яні конструкції по довговічності і стійкості до зовнішніх впливів будь-якого характеру.

Ще одною з переваг монолітних сходів іноді можна вважати грунтовний і надійний зовнішній вигляд, в деяких випадках саме цього вимагає конкретний варіант оформлення інтер’єру приміщення або зовнішнього дизайну будівлі. Оскільки монолітні сходи можна обробити ззовні чи каменем чи деревом.