Заливка фундаменту |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Заливка фундаменту

Кожен будинок починається з фундаменту. Виготовлення фундаменту – перший етап, з якого почнеться зведення Вашого майбутнього будинку. Однак існують різні види фундаментів. Вибирати відповідний потрібно залежно від типу грунту на ділянці, де будуватиметься будинок. Влаштування фундаменту теж буде різним, виходячи з ландшафтних даних. Після того, як визначено тип грунту, слід провести проектні роботи, розрахувавши тяжкість будівлі і вибравши оптимальний варіант. Після цього можна приступати до завершальної стадії, якої і є виготовлення фундаменту. У цій стадії є кілька базових етапів: земляні роботи, в ході яких викопуються траншеї або буряться свердловини, заливка фундаменту, встановлення несучих елементів, тепло-, вологоізоляція.

Виготовлення фундаменту, заливка фундаменту

Надійним для будинків є стрічковий фундамент. Його встановлення: траншея, піщана подушка, заливка фундаменту та встановлення залізобетонних блоків. Тут потрібно бути уважнішими із заливкою: краще замовити бетон із заводу, де дотримуються всі норми, бетон буде однорідним і надійно заповнить простір траншеї. Слід сказати, що такий фундамент є найпоширенішим і напевно Вам підійде.

Якщо грунт на ділянці здатний до пересувань, слід зводити суцільний фундамент, що складається з однієї монолітної плити. Незважаючи на те, що заливка фундаменту не потрібно, все ж це досить дорогий вид фундаментів, оскільки одна плита коштує недешево. У випадку, якщо буде потрібно установка елементів фундаменту під кутом, найкраще підійде буронабивної пальовий фундамент.

 

Етапи заливки фундаменту

  • оцінка якості грунту під ділянкою ;
  • розрахунок тяжкості будівлі;
  • вибору типу фундаменту ( монолітний фундамент , стрічковий фундамент, плитний фундамент)
  • земляні роботи (яма, траншея, заливка фундаменту).

Пам’ятайте, що до будівництва фундаменту слід поставитися якомога відповідальніше. Його ремонт коштує дуже дорого, тому набагато вигідніше передбачити все заздалегідь. Нехай будівництво йтиме довше наміченого, зате фундамент буде надійним.

 

Ми надаємо послуги по влаштуванню фундаментів, а також великий спектр будівельно-ремонтних робіт у Львові та Львівській області.