Несамовитий і упертий, гори вогонь, гори … Вибираємо електрокамін |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Несамовитий і упертий, гори вогонь, гори … Вибираємо електрокамін

За вікном зима, мороз, але чарівний світ вогню в каміні притягує і заворожує, пробуджуючи в душі почуття спокою, благополуччя і затишку. Але, на жаль, не в будь-якому приміщенні можна побудувати справжній камін з повноцінною витяжкою і справжньої топкою. Якщо бажання мати справжній камін у своєму будинку не здійснимо, виходом може стати електрокамін. Він не тільки зігріє в мороз і холод, але і створить особливу ауру будинку, додасть йому неповторність і вишуканість.

Електрокамін добре імітує тепло і вогонь натурального, при цьому простий і надійний в експлуатації, функціональний, мобільний, пожежобезпечний, відрізняється значно меншою вартістю і відсутністю сажі, диму і кіптяви. Електричні каміни не потребують паливі, димарі, вентиляційних решітках, проектуванні та погодження установки. Вони дуже легкі і їх можна переставляти з одного місця на інше, і для того, щоб такий камін запрацював, потрібно тільки розетка. Електрокамін несе не тільки декоративну функцію: він виробляє не менше тепла, ніж його класичний аналог. Деякі сучасні електрокаміни мають кілька режимів нагріву. Електричний камін можна встановити в приватному будинку, на дачі і навіть у міській квартирі і сучасному офісі (у фойє, приймальні, кімнатах для нарад і гостей).

Електрокамін – це електричний обігрівач (електротопка) і портал. Варіанти порталів (камінної облицювання, декоративної частини камінів), можуть бути самі різні, залежно від загального стилю інтер'єру. У традиційному інтер'єрі популярні електрокаміни класичного, рустикального стилю. В сучасному – добре будуть виглядати портали в стилі модерн і хай-тек.

Електротопка, як і портали, бувають класичні та сучасні. Класичні мають традиційну для цього стилю накладку (рамку) чорного, золотого кольорів. Топкова частина заповнюється імітацією дров або вугіллям. Сучасні топки виконуються з хромованого металу.

В залежності від конструкції електрокаміни бувають декількох видів:
– Каміни з облицюванням у вигляді декоративного порталу, які ставлять до стіни. Це найдоступніший і найбільш популярний тип електрокамінів.
– Отдельностоящие електричні камінні печі.
– Камінні корзини.
– Кабінетні каміни, встраіваіваемие в стіну.
Електричний кутовий камін буде досить виграшно виглядатиме навіть в невеликій кімнаті.

Кожна модель включає декоративну імітацію колосникових грат, камеру згорання палива, штучні дрова або шматки кам'яного вугілля і рухоме полум'я.

Вибираючи місце для електричного каміна, врахуйте і освітлення: краще, якщо камін буде стояти осторонь від потоку сонячного або штучного світла.

Поставте перед топкою екран, доповніть його підставкою з камінним інструментом і дровницей, і Ваш електричний камін стане справжнім домашнім вогнищем і естетичним центром інтер'єру, збирає навколо друзів і близьких.© Стаття написана спеціально для компанії ВІРА . При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.eremont.ru обов'язкове

Джерело: www.еremont.ru