Зимове скління |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Зимове скління

Існує думка, що встановлювати вікна і склити лоджії краще в теплу пору року. Також вважається, що в зимовий час є небезпека зіштовхнутися в температурним дискомфортом в квартирах при демонтажі старих віконних конструкцій та монтажу нових. Ще один міф – можливе зниження якості робіт при низьких температурах навколишнього середовища.

Тому в зимовий період у віконні компанії звертаються в виняткових ситуаціях, коли не вдається утеплити вікна і опалювальне обладнання не справляється з втратою тепла через щілини старих вікон.Тим не менш, встановити вікна взимку можна не менш якісно, ​​і при цьому – більш вигідно.Сучасні матеріали і технології дозволяють робити заміну вікон у квартирах без зниження якості робіт.Виробляти монтаж взимку слід акуратно, тому щозниження температури зменшує ударостійкість пластику.Тому потрібно або почекати, поки температура підніметься вище-15С, або дати вікнам постояти при кімнатній температурі хвилин 40, а потім приступати до установки.За цей час монтажники можуть демонтувати старі вікна.

У холодну пору року для монтажу використовується спеціальна зимова піна, яка добре розширюється при температурі до -15 град С і зчіплюється з дотичними поверхнями.Звичайну внесезонную піну застосовують до -5 град С. Технологія illbruck адаптована для російського клімату і дозволяє монтувати віконні конструкції практично за будь-яких умовах.

На думку фахівців, якості монтажу покращується саме взимку, коли видніше недоліки, які можна відразу виправити.Ціни на монтаж взимку нижче, так що є й можливість заощадити.

Час монтажу пластикового вікна – близько години, віконний проріз при цьому залишається відкритим 20-30 хвилин. За цей час в кімнаті може стати прохолодно, тому краще прибрати кімнатні рослини, ненадовго відправити з будинку дітей і домашніх тварин. Побутових і опалювальних приладів це недовгий похолодання шкоди не завдасть.

Якщо має замінити кілька вікон, вони монтуються поетапно.Спочатку вікно демонтується, потім в отвір вставляється нове і тільки потім монтажники переходять в інше приміщення.Протягів не виникає, тому щоодночасно два або більше прорізу відкриті не будуть.

Головною комплектуючої віконної конструкції є склопакет.Добре підібраний склопакет дозволить забезпечити комфорт в квартирі, зберегти тепло взимку, знизити кількість конденсату на вікнах і рівень шуму, позбавить від сонячних променів влітку, забезпечить захист від злому.

Взимку особливо важлива теплоізоляція вікон.Виробники пропонують склопакети з енергозберігаючим низькоемісійним склом.Скло має спеціальне покриття з атомів срібла, яке пропускає в приміщення короткохвильове і перешкоджає виходу довгохвильового теплового випромінювання від опалювальних приладів.

Однокамерний пакет з низькоемісійним склом краще зберігає тепло, ніж звичайний двокамерний, і стоїть при цьому дешевше. Віконні компанії рекомендують використовувати в районах з холодною зимою саме такі склопакети.

Теплозберігаючі ефект від пластикового вікна середніх розмірів з однокамерним склопакетом з низькоемісійним склом в 1.4 рази вище, ніж при двокамерному склопакеті зі звичайного скла.Додатковий захист від тепловтрат досягається шляхом заповнення простору між стеклами однокамерного склопакета інертним газом – криптоном або аргоном.Менша вага однокамерного склопакета дозволяє знизити навантаження на кріплення і петлі, зменшує знос і збільшує довговічність і зносостійкість конструкції.

Низька температура повітря на вулиці не впливає на якість виготовлення конструкцій у виробничих умовах.На якість зварювального шва ПВХ-профілю і його міцності може позначитися ситуація, коли вікна виробляються в непристосованих для цього умовах при температурі нижче +17 град С.

Вибираючи компанію з виробництва вікон, зверніть увагу на те, скільки років компанія існує на ринку, наявність сертифікатів на виробництво продукції та ліцензій на виконання будівельно-монтажних робіт, терміни гарантійних зобов’язань, можливість комплексного рішення виробництва, монтажу вікон, оздоблення укосів однією компанією.

Джерело: www.еremont.ru