Виготовлення підхватів, підхоплення для штор |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Виготовлення підхватів, підхоплення для штор

Виготовлення підхватів

Підхоплення для штор – прості і красиві аксесуари для штор. Це не тільки елемент декору, а й практичне пристосування. Виміряйте окружність отдернуть штори в тому місці, де буде розташовуватися підхоплення. Виріжте клейонку за розміром, потім обріжте один кінець по кривій лінії і використовуйте як шаблон.

Виготовлення підхватів
Підхоплення можна зробити з тканини штор або з однотонної, що поєднується і з шторами, і з колірною схемою кімнати.

Крок 1

Виготовлення підхватів
Використовуючи шаблон з клейонки, розмітьте і викроїте два шматки тканини, додавши на шви 1,25 см для низу і боковин і 4 см для верху. Заколіть шпильками і зшийте криволінійні краю правими сторонами один до одного, почавши і закінчивши строчку в 1 см від кінців. Пропрасуйте шви.

Крок 2

Виготовлення підхватів
Вставте клейонку так, щоб всі припуски на шви перебували з заднього боку шаблону. Загніть верх переднього шматка тканини за верх клейонки і подоткніте надлишок. Заколіть шпильками. Подоткніте боку так, щоб вся тканина потрапила за клейонку. Заколіть шпильками.

Крок 3

Виготовлення підхватів
Потайним швом зшийте підхоплення вручну так, щоб не протикати клейонку голкою.

Крок 4

Виготовлення підхватів
Подвійний ниткою вручну пришийте з кожного кінця підхоплення по одному кільцю. Коли штора отдернуть і зібрана, кільця чіпляються за гачок, прикріплений до стіни на необхідній висоті.

Джерело: ремонт квартир на smremont.com