admin |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

admin

Зимове скління

Існує думка, що встановлювати вікна і склити лоджії краще в теплу пору року. Також вважається, що в зимовий час є небезпека зіштовхнутися в температурним дискомфортом в квартирах при демонтажі старих віконних конструкцій та монтажу нових. Ще один міф – можливе зниження якості робіт при низьких температурах навколишнього середовища.

Тому в зимовий період у віконні компанії звертаються в виняткових ситуаціях, коли не вдається утеплити вікна і опалювальне обладнання не справляється з втратою тепла через щілини старих вікон.Тим не менш, встановити вікна взимку можна не менш якісно, ​​і при цьому – більш вигідно.Сучасні матеріали і технології дозволяють робити заміну вікон у квартирах без зниження якості робіт.Виробляти монтаж взимку слід акуратно, тому щозниження температури зменшує ударостійкість пластику.Тому потрібно або почекати, поки температура підніметься вище-15С, або дати вікнам постояти при кімнатній температурі хвилин 40, а потім приступати до установки.За цей час монтажники можуть демонтувати старі вікна.

У холодну пору року для монтажу використовується спеціальна зимова піна, яка добре розширюється при температурі до -15 град С і зчіплюється з дотичними поверхнями.Звичайну внесезонную піну застосовують до -5 град С. Технологія illbruck адаптована для російського клімату і дозволяє монтувати віконні конструкції практично за будь-яких умовах.

На думку фахівців, якості монтажу покращується саме взимку, коли видніше недоліки, які можна відразу виправити.Ціни на монтаж взимку нижче, так що є й можливість заощадити.

Час монтажу пластикового вікна – близько години, віконний проріз при цьому залишається відкритим 20-30 хвилин. За цей час в кімнаті може стати прохолодно, тому краще прибрати кімнатні рослини, ненадовго відправити з будинку дітей і домашніх тварин. Побутових і опалювальних приладів це недовгий похолодання шкоди не завдасть.

Якщо має замінити кілька вікон, вони монтуються поетапно.Спочатку вікно демонтується, потім в отвір вставляється нове і тільки потім монтажники переходять в інше приміщення.Протягів не виникає, тому щоодночасно два або більше прорізу відкриті не будуть.

Головною комплектуючої віконної конструкції є склопакет.Добре підібраний склопакет дозволить забезпечити комфорт в квартирі, зберегти тепло взимку, знизити кількість конденсату на вікнах і рівень шуму, позбавить від сонячних променів влітку, забезпечить захист від злому.

Взимку особливо важлива теплоізоляція вікон.Виробники пропонують склопакети з енергозберігаючим низькоемісійним склом.Скло має спеціальне покриття з атомів срібла, яке пропускає в приміщення короткохвильове і перешкоджає виходу довгохвильового теплового випромінювання від опалювальних приладів.

Однокамерний пакет з низькоемісійним склом краще зберігає тепло, ніж звичайний двокамерний, і стоїть при цьому дешевше. Віконні компанії рекомендують використовувати в районах з холодною зимою саме такі склопакети.

Теплозберігаючі ефект від пластикового вікна середніх розмірів з однокамерним склопакетом з низькоемісійним склом в 1.4 рази вище, ніж при двокамерному склопакеті зі звичайного скла.Додатковий захист від тепловтрат досягається шляхом заповнення простору між стеклами однокамерного склопакета інертним газом – криптоном або аргоном.Менша вага однокамерного склопакета дозволяє знизити навантаження на кріплення і петлі, зменшує знос і збільшує довговічність і зносостійкість конструкції.

Низька температура повітря на вулиці не впливає на якість виготовлення конструкцій у виробничих умовах.На якість зварювального шва ПВХ-профілю і його міцності може позначитися ситуація, коли вікна виробляються в непристосованих для цього умовах при температурі нижче +17 град С.

Вибираючи компанію з виробництва вікон, зверніть увагу на те, скільки років компанія існує на ринку, наявність сертифікатів на виробництво продукції та ліцензій на виконання будівельно-монтажних робіт, терміни гарантійних зобов’язань, можливість комплексного рішення виробництва, монтажу вікон, оздоблення укосів однією компанією.

Джерело: www.еremont.ru

У дзеркалі паркету

Спробуємо розібратися, для чого потрібні паркетні лаки і як вони наносяться на поверхню підлоги.

Перш за все необхідно підготувати поверхню до лакуванню. Шліфування поверхні проводиться за допомогою шліфувальних машинок в декілька заходів, з поступовим зменшенням зернистості абразивного шкурки. Чим тонше шліфування, тим менше ворситься дерево при нанесенні першого шару лаку. Після цього підлогу чиститься спеціальним пилососом.

Від товщини шару залежать витрати на лак і вартість робіт. Традиційно прийнято наносити як мінімум три шари лаку, піддаючи при цьому проміжної шліфовці кожен шар (особливо це відноситься до лаків на водній основі). Час сушіння до проміжного шліфування або нанесення наступного шару лаку – 4-6 годин при "нормальних" температурно-вологісних умовах. Після кожної проміжної шліфовки слід ретельно видаляти пил.

Процес нанесення лаку складається з декількох етапів.

1. Нанесення грунтовки складу (в той же день, що і шліфування).

2. Нанесення першого шару лаку. Почніть роботу з боку джерела світла і продовжуйте в напрямку від світла. Після висихання лаку проводиться проміжна шліфовка для видалення ворсинок дерева, які піднімають при нанесенні лаку. Шліфування краще проводити за допомогою плоскошліфувальних машин з абразивною сіткою.

3. Після кожної проміжної шліфовки слід ретельно видаляти пиль.Очістка підлоги пилососом, протирання злегка вологою ганчіркою.

4. Нанесення першого шару лаку, проміжна шліфовка.

5. Нанесення фінішного шару.

Застосування грунтовки лаку на першому етапі дозволяє запобігти підйом ворсинок дерева, поліпшити адгезію лаку до поверхні, скоротити витрату лаку, обмеживши його зайве проникнення в глибину дерева, знизити клеїть дію лаку на бічних стінках планок паркету, запобігти взаємодія лаку з природними маслами, смолами в деяких породах дерева.

Лак наносять пензлем, валиком, шпателем або фарбопультом. Шпателем наносять грунтовки і перший шар лаку. Напрями проходів повинні бути перпендикулярні один одному (S-образні руху). Мазки пензлем роблять U-подібними рухами. Рухи валика повинні бути організовані хрестоподібно. Лак наноситься при русі поперек, розрівнюється – при русі вздовж.

Практично всі паркетні лаки змінюють природний колір деревини. Одні при цьому майже непомітні, інші підкреслюють контрастність волокон, треті можуть змінити колір, "підпалити" м'які складові деревини.

Всі лаки склеюють (різною мірою) паркетні планки. Фахівці відносять це властивість до недоліків (при перепаді вологості склеєні планки можуть розійтися блоками, з помітними щілинами). Запобігти склейку допоможе попередня грунтовка підлоги. При нанесенні лаку грунтовки потрібно перевіряти, чи сумісний він з основним лаковим покриттям.

Приймання поверхні лакової плівки здійснюється зверху вниз при розсіяному світлі.

Повна експлуатаційна готовність наступає на 3-14 добу (залежно від температури підлоги, температури і вологості повітря в приміщенні). Покритий лаком паркет потрібно захищати від прямих сонячних променів, низької вологості повітря і низьких температур, відсутності вентиляції. У приміщеннях з великими перепадами температур краще використовувати воскові або масляні мастики, а для покриттів палуб, човнів – лаки з підвищеною стійкістю до води і дії навколишнього середовища.© Стаття написана спеціально для компанії ВІРА . При повному або частковому використанні матеріалів посилання на www.eremont.ru обов'язкове