Підвісні стелі |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Підвісні стелі

Невід’ємною і найбільше впадає в очі частиною кімнати є стеля. Способів обробки стелі безліч. Зупинимося на підвісних стелях.

Що ж собою являють підвісні стелі? Класичний підвісна стеля складається з металевого каркаса, до якого кріпляться елементи стелі (різні панелі, плити, касети) або листи гіпсокартону. Така конструкція робить площину стелі незвичайною і декоративною.

При монтажі підвісних стель між каркасом і стельової плитою утворюється простір. Цей простір можна використовувати для прокладки різного роду комунікацій і світильників для підвісних стель.

Вибираючи в якості стелі підвісні, ви з легкістю приховаєте всі дефекти і нерівності стельової плити. Крім того, підвісні стелі дають легкий доступ до інженерних комунікацій, прокладених між каркасом і стельової плитою. Так як підвісні стелі являють собою систему з великого числа елементів, то можна з легкістю замінити зіпсований елемент підвісної стелі.

Встановивши акустичні підвісні стелі в квартирі, ви зможете позбутися від зайвого шуму в приміщенні. Світловідбиваючі властивості підвісних стель допоможуть зробити приміщення добре освітленим при мінімальних енерговитратах.

Використання підвісних стель в дизайні інтер’єру приміщення

Підвісні стелі дають величезний простір для діяльності дизайнерів. Особливості конструкції даного виду стелі дозволяють вибирати елементи різного виду: 1) з малюнком, 2) з декоративною обробкою, 3) з елементами, що дозволяють конструювати різні форми.

Класифікація підвісних стель

За функціональним властивостям підвісні стелі діляться на: удароміцні, пожежобезпечні, акустичні, гігієнічні та інші. Вони дозволяють зробити приміщення максимально комфортним для життя.

По конструкції підвісні стелі бувають модульні і суцільні.

Модульні підвісні стелі найбільш популярні на сучасному будівельному ринку. Вони являють собою конструкцію, що складається з каркаса і деякого числа різних елементів (модулів). Монтаж підвісних стель модульного типу досить простий. Будь-який зіпсований елемент модульного підвісної стелі може бути з легкістю замінений.

Суцільні підвісні стелі, як і модульні, легкі в монтажі. Однак при їх використанні доступ до інженерних комунікацій, прокладених між каркасом і стельової плитою, здійснюється через спеціальні люки.

Для виготовлення підвісних стель використовуються різні метали (алюміній, сталь), дерево, ДВП і інші будівельні матеріали.

Фотографії гіпсокартонних робіт: