Тепла підлога |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Тепла підлога

При покупці теплої підлоги вибір зводиться до одного з двох типів: водяний або електричний. Найбільш поширені електричні теплі підлоги. Вони, в залежності від виконання, бувають кабельні, плівкові і стрижневі. А за принципом обігріву – конвекційні та інфрачервоні. Інфрачервоні мають ряд екологічних переваг: легка іонізація, антиалергенний ефект, не сушать повітря і меблі, рівномірно розподіляють температуру по висоті приміщення.

Підлоги з інфрачервоним обігрівом – Досить молода підкатегорія теплих підлог. Плівка дає можливість встановлювати інфрачервону теплу підлогу навіть під такі примхливі підлогові покриття як ламінат і ковролін. При цьому не потрібно такий трудомісткий, «брудний» і дорогий технологічний процес як стяжка. Тому плівкова тепла підлога може бути встановлений навіть під час косметичного ремонту. А асортимент вибору з комплектів різних потужностей та призначення задовольнить кожного покупця.

Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога (ВТП) є сьогодні однією з найпоширеніших опалювальних систем, що володіє численними технічними та експлуатаційними перевагами в порівнянні з традиційними радіаторними системами. Монтаж опалення на базі системи тепла підлога водяна може проводитися на будь-яких об’єктах: приватні котеджі, багатоквартирні житлові будинки, адміністративні та побутові будівлі.

Тепла підлога починається з гідравлічного й теплотехнічного розрахунку вироблений для певних Замовником чистових покриттів! Погодьтеся що теплопровідність плитки і ламінату відрізняються від теплопровідності . Відповідно температури поверхні підлоги і опору для кожної петлі колектора теплої підлоги повинні бути розраховані окремо і збалансовані по відношенню один до одного (вода не потече в контур з найбільшим опором).

Використовуючи систему водяна тепла підлога для опалення своїх будинків, Ви отримуєте комфортне тепло яке проходить знизу вгору. Особливо це актуально для перших поверхів і поверхів, розташованих над не опалювальними приміщеннями.

Водяна тепла підлога створює оптимальні умови для перебування людини в приміщенні, вона не сушить повітря, тому що температура на поверхні підлоги не перевищує +28-30 С що відповідає всім санітарним нормам.

Існує помилкова думка, що тепла підлога може працювати тільки як додаткова система підігріву, що забезпечує комфортну температуру на поверхні підлоги. Через це деякі люди з сумнівом ставляться до системи водяна тепла підлога, як до повноцінної системи опалення. Обумовлено це тим, що при монтажі даної системи горе-монтажниками, все роблять без розрахунків. Природно після такого підходу ні про яку гарантії про роботу системи при низьких температурах не може йти мова, монтажник не візьме на себе відповідальність, що система водяна тепла підлога зможе працювати як система опалення без радіаторів .

Наша компанія професійно займається системами підігріву підлоги. Система водяна тепла підлога може працювати як повноцінна система опалення, підставою для цього є точні розрахунки.

Тільки грамотний професійний підхід до питань системи опалення позбавить Вас від непередбачених проблем і неприємностей, пов’язаних з експлуатацією даної систем у Вашому домі в холодну зимову пору.

В залежності від конструктивних особливостей будівлі, типу перекриттів і вимог, що пред’являються до підлоги, застосовуються різні системи водяного теплої підлоги.

 

Довірте монтаж теплої підлоги професіоналам!

 

Фотографії влаштування теплої підлоги: