Встановлення опалення |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Встановлення опалення

Для постійного проживання в заміському будинку однієї з першорядних завдань є опалення котеджу із забезпеченням максимально комфортної температури у всіх приміщеннях. Ефективність опалення будинку з можливістю заощадити на енергоресурсах залежить від грамотного підбору типу і потужності опалювального устаткування, а також від його розташування та професійно виконаного монтажу. Необхідно враховувати всі фактори, що сприяють тепловтратам, зокрема, товщину зовнішніх стін, загальний обсяг скління і стан покрівлі, так як ці параметри відчутно впливають на опалення котеджу. При складанні проекту ми розраховуємо потужність опалювальних систем таким чином, що заповнити тепловтрати, і вибираємо обладнання для опалення будинку з урахуванням конкретних умов. Ми завжди беремо до уваги і економічність системи опалення будинку, особливо якщо планується її інтенсивне використання. Поряд з цим, ми аналізуємо всі вимоги замовника та надаємо найоптимальніші варіанти опалення будівлі з точки зору забезпечення максимальної ефективності при мінімальній ціні.

Фахівці нашої компанії виконують монтаж системи опалення заміського будинку з необхідними пуско-налагоджувальними роботами. Установка устаткування здійснюється в суворій відповідності з проектом, а особливості монтажу системи визначаються типом обладнання і його технічними параметрами. До найбільш затребуваним послуг нашої компанії належить монтаж водяного опалення, що включає в себе установку водонагрівачів, опалювальних приладів, труб і комплектуючих. Ми можемо запропонувати системи водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією як відкритого, так і закритого типу. Незалежно від виду системи, монтаж буде виконаний нами на високому професійному рівні. Після установки і підключення опалювального обладнання ми проконсультуємо власників заміського будинку з усіх питань, що стосуються експлуатації, догляду та управління системами опалення.

 

МОНТАЖ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Монтаж системи опалення – обов’язкова умова для комфортного проживання в квартирі або заміському будинку в будь-який сезон року, а також для нормальної роботи в офісах, адміністративних установах і на виробничих об’єктах. Монтаж опалення, включаючи установку електричного, газового або водяного опалення, входить в послуги компанії . Ми надаємо послуги монтажу котельні, радіаторів опалення, водяних або електричних теплих підлог.

Монтаж алюмінієвих і сталевих панельних радіаторів опалення

Включає в себе:

 1. Підбір радіатора опалення під дане приміщення та умови.
 2. Розрахунок двотрубної трубопровідної системи опалення на основі поліпропілену по поповерховим планам будинку, котеджу, будівлі і т.д..
 3. Монтаж спеціальних переходів, заглушки, крана Маєвського та запірної арматури.
 4. Кріплення цього приладу опалення, в залежності від умов та домовленостей, на стіну або підлогу.
 5. Монтаж трубопроводів з поліпропілену з утепленням, від радіатора до котельні з влаштуванням стояків.
 6. Опресування системи радіаторного опалення, прокачування трубопроводів водою, видалення повітря і балансування.

 

Монтаж конвекторів опалення

Включає в себе:

 1. Підбір конвектора опалення під дане приміщення та умови.
 2. Розрахунок системи опалення на основі поліпропілену або Pe-x по поповерховим планам будинку, котеджу, будівлі і т.д..
 3. Монтаж запірної арматури.
 4. Установка конвектора під внутрипідложні простір з обліків рівня чистої підлоги.
 5. Монтаж трубопроводів з поліпропілену з утепленням, від конвектора до котельні з влаштуванням стояків.
 6. Опресування системи опалення, прокачування трубопроводів водою, видалення повітря і балансування.

До початку монтажу опалення наші співробітники виїжджають на об’єкт замовника для збору інформації, необхідної для проектування і узгодження інженерних систем, проведення розрахунків, підбору обладнання.  Монтаж опалення фахівцями нашої компанії – це найкоротший термін та індивідуальний підхід до конкретних вимог кожного замовника. Ви можите скористатися комплексом наших послуг. Крім опалення приватних будинків, ми виконуємо проектування та монтаж опалення в квартирах, офісних приміщеннях, установах та на інших об’єктах нерухомості.