Будівництво |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Будівництво

Більшість людей мріє про власний заміський будинок. Багато хто задається питанням, як правильно цю мрію втілити в життя. Наша компанія надає повний спектр будівельних послуг від початкової стадії і до завершення будівництва котеджів «під ключ», як повним комплексом робіт, так і виконанням окремих етапів робіт.

Ми будуємо будинки з різних матеріалів: з цегли, газоблоку, піноблоку, керамоблоків (кератерм, паротерм)

Будинки з цегли

Цегляні будинки мають цілу низку переваг, серед яких – висока міцність, довговічність, здатність протистояти руйнівній дії атмосферних, геосейсміческіх і біологічних факторів. Будівництво будинків із цегли широко поширене ще й тому, що технології їх зведення добре відпрацьовані.

 

Переваги цегляних котеджів під ключ

Перш, ніж говорити про будівництво цегельних будинків загалом, розглянемо всі особливості цього матеріалу.

Міцність. Це головна характеристика даного будматеріалу (вона маркується літерою М), яку необхідно враховувати при будівництві будинку з цегли. Якщо плануються цегляні котеджі менше трьох поверхів заввишки, слід вибирати цегла М100 – він здатний витримати навантаження 100 кг / см 2.

Морозостійкість. Ця здатність витримувати заморожування і відтавання безпосередньо впливає на довговічність будинків із цегли (маркується літерою F). Оптимальне число циклів заморожування / відтавання для Заходу України – 35 (F35). Тому в цій місцевості вибирають повнотіла керамічна цегла До 100/1/35 ГОСТ 530-95.

Теплозбереження Невисокі теплозберігаючі характеристики -. Один з мінусів цегли. Для їх поліпшення в процесі будівництва цегельних котеджів і будинків необхідно або застосовувати додаткове утеплення. У складі цегли є повітряні прошарки, які утримують тепло.

Взагалі ж перепади температури в будинках з цегли будуть незначними, якщо не допускати повного охолодження таких будівель. Але якщо в зимовий час цегляні котеджі не опалювалися більше двох тижнів, їх доведеться прогрівати кілька діб.

 

Будинки з газоблоків – швидко і вигідно

Газобетон є однією з різновидів бетонів – пористих матеріалів з спінених мінеральних складових (цементу, вапна, піску) і пороутворюючих речовин. Однак якщо поширений пінобетон твердне при звичайній температурі і тиску, то для виготовлення газобетону необхідні температура 180 ° С і тиск 14 атмосфер. Завдяки цим умовам і спеціальним добавкам компоненти вступають в хімічну взаємодію, і в готовому виробі містяться вже не вихідні речовини, а новий стійкий штучний мінерал. Ця технологія забезпечує більш високі міцнісні і теплоізоляційні властивості будинків з газобетонних блоків у порівнянні з будівлями з інших пористих бетонів.

Сильні сторони газобетону

Переваги і недоліки матеріалу обумовлені, в першу чергу, пористою структурою.

Вогнестійкість. Оскільки газобетон складається з мінеральних компонентів – блоків пористої структури, будинки з газосилікату більш стійкі до впливу полум’я, ніж, наприклад, цегляні.

Вологостійкість. При будівництві з використанням будь-яких пустотілих матеріалів (щілинних бетонні блоків, пустотного цегли) потрібно приділяти велику увагу вологоізоляції, особливо якщо умови експлуатації увазі вологий і мокрий режим. Дійсно, в повітряні порожнини легше проникає вода й негативно впливає на стан поверхні (особливо при замерзанні), що особливо актуально при використанні для зовнішніх стін будівель. Однак куди важливіше гігроскопічності матеріалу на ділі виявляються конструктивні рішення внутрішньої і зовнішньої обробки, на що і робиться акцент при будівництві будинків з газобетону під ключ.

Шумоізоляція. Будинки з газоблоків мають хороші звукоізолюючі властивості, що перевершують цеглу в 3-5 разів, – 45-50 дБ.

Недоліки газоблоків

Вибираючи проект будинку з газобетону, варто пам’ятати, що міцність цього матеріалу трохи поступається цеглі, проте це легко компенсувати. При підготовці проектів будинків з газобетону розподіляють вертикальні навантаження – укладанням арматурних стрижнів в штрабах між рядами блоків або пристроєм армованих поясів.

Укладання газоблоків

У порівнянні з застосуванням цегли, будівництво котеджів ІЗ ПІД газоблоків проходить На порядок швидше і з меншими витратами на роботу і матеріал. Це пов’язано з

  • великими розмірами блоків;
  • меншим (в 3-5 разів) вагою;
  • точністю розмірів блоків, що полегшує процес їх стикування;
  • легкістю обробки (добре пиляється і свердлиться), що полегшує і зведення, і обробку будинку з газоблоків під ключ.

Крім того, легкість цього матеріалу також спрощує транспортування і робить для будинків з газоблоків необов’язковим закладку дорогого масивного фундаменту.

Очевидно, що газобетон не є універсальним матеріалом для будівництва – таким не є жоден з існуючих будматеріалів. Однак приватні будинки з газобетону під ключ в більшості випадків – гідна альтернатива цегляним і дерев’яним будівлям.

 

Будинки з керамічних блоків Кератерм та POROTHERM (паротерм)

Будівництво будинків з керамо блоків має цілий ряд переваг:

  • економічність (в порівнянні із цеглою при будівництві будинку)
  • висока швидкість виконання робіт
  • відмінну якість кладки і довговічність будівлі
  • не можна не сказати і про прекрасний мікроклімат в будинках, побудованих з керамоблоків

 

Будинки з керамоблоків (Кератерм та Паротерм)

Габарити керамічних блоків перевищують розміри звичайної цегли трохи більше ніж в десять разів, за рахунок чого збільшується швидкість зведення стін (за статистикою до 8 разів!) Без шкоди для якості кладки і при інших витратах на оплату праці(ціна за куби, а не поштучно, як з цеглою) . Керамічні блоки  добре піддаються обробці (легко пиляються, свердляться і фрезеруються), що також впливає на швидкість проведення робіт і їх вартість. За рахунок високої порожнистості керамічних блоків, їх питома вага залишається невеликим, що дозволяє прискорити і здешевити майже в половину зведення фундаменту. Крім того, значне зниження витрат на будівництво досягається меншою витратою розчину – при кладці стін з керамічних блоків його потрібно в 2,3 рази менше ніж з цеглою. Будинки з керамоблоков забезпечують оптимальний вологообмін і дозволяють стінам «дихати», завжди зберігається ідеальний для людини температурно-вологісний баланс. Блоки  перешкоджають витоку тепла, тому взимку в будинку з блоків завжди тепло, а влітку в ньому зберігається приємна прохолода.

 

Недоліки керамоблоків

Досить дорого в порівнянні із газоблоками. Ми б назвали це дуже хорошою альтернативою цеглі. На сьогодні почали зявлятись інші керамоблоки, які дуже схожі на керамотерм і паротерм, але вони мають набагато гірші показники по міцності і по теплопередачі – тому дуже радимо перед покупкою проконсультуватись з нами стосовно керамоблоків – адже ми знаємо, що скупий платить двічі. Що б не говорили в рекламі керамічних блоків – їх потрібно захищати на зовнішні стінах, а в деяких випадках і утепляти, щоб в дальнішому зекономити на опаленні.

Фотографії кладки стін з керамоблоків:

 

Будинки з піноблоків – практично і недорого

Будівництво будинків з піноблоків – це вигідне вкладення для їх господарів. Адже в порівнянні з тим же цеглою цей матеріал обходиться дешевше, а товщина стін такого будинку складає 30 см і більше. За теплоізоляційними властивостями, відповідаючи метрової стіни з цегли.

Камінь з бульбашками

Технологія виготовлення піноблоків вкрай проста: рідкий бетон спінюється, і, застигаючи, утворює піно-або газобетон, наповнений безліччю дрібних бульбашок. Це легкий і міцний матеріал, добре утримує тепло і володіє прекрасними звукоізоляційні властивості.

Мінуси матеріалу

У піноблоків непрезентабельний зовнішній вигляд, тому при розробці проекту будинку з пінобетону необхідно передбачити зовнішню обробку. До того ж при будівництві заміського будинку з піноблоків стіни бажано захистити від намокання. Тому їх або штукатурять (після чого покривають гідрофобним складом), або облицьовують цеглою або вініловим сайдингом. Також на сьогодні дуже багато є не якісних підробок даного будівельного матеріалу.

Крім того, значне зниження витрат на будівництво досягається меншою витратою розчину – при кладці стін з керамічних блоків його потрібно в 2,3 рази менше.