Будівництво котеджів |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Заповітна мрія будь-якої людини  – будівництво власного заміського будинку. Просто неможливо уявити, що може бути краще прекрасного пейзажу з вікна і ковтка свіжого повітря? Де можна відпочити від міської суєти, але в разі потреби мати можливість досить швидко в нього повернутися? Відповіддю на всі ці питання буде, звичайно ж, заміський котедж.

Наша компанія надає повний спектр послуг з будівництва заміських будинків і котеджів – від складання кошторису до здачі будинку під ключ. Будівництво заміських будинків і котеджів у Львові і Львівській області -. Це одне з ключових напрямків діяльності компанії, тому ми пропонуємо комплексні послуги з будівництва будинків з різних матеріалів,що заощаджує Ваш час і гроші, витрачені на пошук необхідних фахівців, покупку матеріалів і оцінку якості робіт. У нашій команді працюють кваліфіковані фахівці всіх видів будівельних робіт – від дизайну до монтажних робіт, що є запорукою високої швидкості виконання робіт і гарантією бездоганної якості.

Ми побудуємо котедж у в Львові  і Львівській області за готовим проектом або за індивідуальним замовленням.

Наша компанія пропонує:

Будівництво будинку з газобетонних блоків – це сучасний тренд в заміському будівництві. Будинки з газобетону можуть «дихати», екологічні (газоблоки виробляються з натуральних матеріалів, не виділяють токсичних речовин і по своїй екологічності не поступаються дереву), мають високий ступінь морозостійкості і пожежобезпеки, прекрасними тепло-і звукоізоляційні властивості. Міцний, легкий і красивий матеріал газоблок дозволяє швидко і за доступною ціною побудувати «під ключ» дачний будинок або заміський котедж у Львові або Львівській області будь-якого рівня складності з вищим рівнем комфортності.

Будівництво будинку з цегли – це самий активний і популярний сектор коттеджного будівництва. Як відомо, цегла є одним з найбільш міцних і довговічних будівельних матеріалів. Цегляний будинок виділяється своєю грунтовністю і солідністю на тлі будівель з інших матеріалів. Століттями люди будували будинки з каменю, і це завжди вважалося показником достатку і символом міцності й надійності. В цегляному будинку особлива атмосфера душевного комфорту, тому приказка «мій дім – моя фортеця» невипадкова. Цегляний будинок не потребує додаткового догляду або обробки фасаду, а широка практика зведення будівель з цегли дає необмежені можливості архітектурних і дизайнерських рішень.