Будівництво під ключ |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Будівництво під ключ

У всіх людей є свої причини виїхати жити за місто для життя в приватному будинку. Деякі хочуть вигідно вкласти гроші, інші мріють про спокійне розміреного життя, а хтось любить простір і відчуття своєї землі.

У цьому сегменті ринку існує величезна кількість компаній, які займаються будівництвом індивідуального житла. Залишається лише вибрати серед них справжніх професіоналів.

Будівництво будинку – дуже багатошаровий процес, в який залучено досить велика кількість людей, і який вимагає постійного прийняття рішень.

Тому вибираючи компанію, потрібно звернути увагу на її роботу на ринку будівництва.

Ми будуємо будинки і котеджі вже багато років.

Завдання, які ми виконуємо:

Будівництво будь-яких заміських будинків відповідно до побажань замовника

  • Будівництво будинків за типовими і індивідуальними проектами
  • Повний цикл зведення будинків у стислі терміни

Вибравши нашу компанію один раз, ви будете позбавлені від постійного вибору виконавців, що зазвичай є однією з найскладніших проблем при будівництві. Люди намагаються зекономити, а виходить що переплачують за неякісно виконану роботу. В нашому випадку це буде якісно і відповідально виконані ВСІ будівельні роботи.

Будівництво будинків під ключ у нашій компанії повністю виконується строго згідно з побажанням замовника. Ми завжди пишаємося виконаної нами роботою, а ви будете пишатися своїм будинком.

Зазвичай будівництво будинку ділиться на певні етапи. Ми пропонуємо вам наступні етапи будівництва:

  • Проектування чи підбір проекту
  • Вибір будматеріалів
  • складання кошторису по кожному етапу робіт
  • Будівельні роботи оздоблювальні роботи з монтажем комунікацій
  • Здача об’єкта

Будь-яке будівництво починається з проекту. Якщо ви мріяли про будинок, то напевно уявляєте приблизно, як він буде виглядати. Ви можете вибрати схожий з вже готових типових проектів, або скласти індивідуальний проект.

На етапі вибір матеріалів наші фахівці вибирають необхідну кількість якісних матеріалів завдяки своєму досвіду та гарному знанню ринкової кон’юнктури. Раціональний вибір не дорогих матеріалів дозволяє знизити вартість будинку, але не за рахунок його якості.

Однією з головних складових будівництва будинку є прокладка комунікацій. При їх виборі наші фахівці також враховують співвідношення ціна-якість, завдяки чому у Вашому домі будуть надійні і довговічні комунікації. Оздоблення теж один з важливих аспектів, при цьому тут дуже важлива думка замовника про те, яким він бачить свій майбутній будинок.

Вартість матеріалів у виробників приблизно однакова, але якість матеріалів може бути жахливою. Наші фахівці допоможуть визначитися з варіантом споруди, будматеріалів, оздоблення, при цьому враховуючи всі побажання замовників.

Ми завжди будемо раді побудувати будинок вашої мрії!