Фасадні роботи |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Фасадні роботи

Наша компанія виконує ремонт фасадів на об’єктах будь-якої складності. У виконання фасадних робіт входить, як звичайне, так і декоративне оштукатурювання фасадів, у тому числі проста, високоякісна і покращена штукатурка фасадних стін, обробка архітектурних деталей – оштукатурювання колон, пілястрів, плоских і криволінійних відкосів, витягування карнизів,  пасків, наличників і інших деталей. Ми також пропонуємо послуги з ремонту старого штукатурного покриття з повною або частковою його заміною.

Фасадні роботи

Зовнішній вигляд фасаду відіграє ключову роль в загальному враженні від будівлі. Стан і естетичні достоїнства фасаду багато в чому залежать від якості і характеру робіт, які дозволяють вигідно відтінити всі його архітектурні особливості. Особливу роль в цьому відіграють штукатурні фасадні роботи.

Зовнішнє оздоблення будівель виконує не тільки естетичну функцію. Сучасні штукатурки в залежності від їх складу можуть мати особливі водонепроникні, водовідштовхувальні, рентгенозахисні, теплоізоляційні, акустичні, вогнезахисні та інші якості. Крім того, в наших кліматичних умовах одним з головних вимог до штукатурок для зовнішніх робіт є їх міцність і морозостійкість. Штукатурка захищає фасад будівлі від шкідливих атмосферних впливів, вологи та інших несприятливих чинників.

Звичайне оштукатурювання фасадів проводиться цементно-вапняними, вапняними, цементними, глиняними і ін розчинами по каменю, бетону, дереву і цегляній кладці. Для остаточного доведення поверхні фасаду (вирівнювання і «фінішної» обробки) під наступне фарбування використовуються шпаклювальних склади, які наносяться в два або більше шарів.

Додаткового естетичного ефекту можна досягнути застосовуючи декоративні фасадні штукатурки. До їх складу входять різні зернисті наповнювачі (кварцовий пісок, мармурова і скляна крихта), які надають штукатурному покриттю виразну структуру. Декоративні штукатурки можуть бути тоновані в різні кольори, що позбавляє від необхідності подальшого фарбування фасадів. А різні технологічні прийоми їх нанесення здатні надати будівлі неповторний і незабутній образ. До того ж використання декоративних штукатурок звільняє від деяких проміжних технологічних операцій, таких, як фінішне шпаклювання поверхонь.

Зовнішня штукатурка постійно схильна зовнішнього впливу і періодично потребує ремонту. До ремонту необхідно приступати при появі перших дефектів – тріщин, плям, відшарувань. Головним ворогом штукатурки є вогкість, яка проникає в неї через цоколь будівлі, продірявився покрівлю, забиті жолоби і водостічні труби, при вивітрюванні штукатурного шару.

Капітальний ремонт фасаду потрібно, коли поверхня руйнувань займає не менше 30% фасаду. При цьому старий штукатурний шар необхідно повністю видалити. При проведенні часткового ремонту фасаду слід звертати увагу на сумісність старих і нових матеріалів. Наприклад, для ремонту пошкоджених ділянок вапняної штукатурки можна використовувати лише вапняні склади, для основи з високим вмістом цементу – відповідно, вапняно-цементні і цементні склади і так далі. Це допоможе надалі уникнути розтріскування на кордонах ремонтної області та відшарування штукатурки.