Фарбування фасадів |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Фарбування фасадів

Лицем кожної будівлі є його фасад. Але далеко не всі власники будівель і житлових котеджів розуміють, що фасадні роботи, такі як фарбування, дуже важливі як для тільки побудованого будинку, так і для тих що вже експлуатуються. Адже фарбування фасадів будівель – це не тільки надання привабливого зовнішнього вигляду всій будові, це, перш за все, забезпечення якісного захисту від самих різних природних умов. Перепади температур, вітер, підвищена вологість, сонце та інше залишають сліди на фасадах будівель, до того ж не слід забувати і про біологічні впливи на будівлі, таких як цвіль і грибки. Втім, фасади будівель також схильні до  екологічних та промислових факторів, які залишають свій слід на «обличчі» будівель.

 

Результатом впливу всіх складових є втратили колір і облуплені, плямисті фасади. Похмурий і непривабливий зовнішній вигляд, звичайно ж, видовище неприємне, і з ним навіть можна було б змиритися, якби це не приводило до швидких руйнувань будівель. Фарбування фасаду дозволяє вам одночасно надати гарний зовнішній вигляд і, в той же час, забезпечить зовнішній захист будівлі від тимчасових руйнувань і природних факторів. Якщо ви хочете, щоб обличчя вашого будинку, складського, торгового або промислового будинку виглядало, як у перший день запуску в експлуатацію, тоді замовте у нас фарбування фасадів.

 

Фарбування фасадів будівель – справа для професіоналів

Будь-яким справою повинні займатися фахівці, і фарбування фасаду будинку не є винятком. Фарбування фасаду нового будинку має свої особливості, так при виїзді на об’єкт фахівці оцінюють стан поверхонь, після чого можуть провести часткове або повне шпатлювання, з метою закрити тріщини, пори та інші дефекти до декількох міліметрів. Після цього поверхні грунтуються з тим, щоб малярське покриття міцно лягло на підготовлені поверхні.

Фарбування зовнішніх стін будинків, які раніше експлуатувалися, починається з підготовки поверхні, тобто збивається стара штукатурка і фарба. Саме фарбування проводиться в 2 і більше шару, це забезпечує однотонність кольору.