Облицювання фасадів |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Облицювання фасадів

Фасад – це зовнішня, лицьова сторона будівлі. Фасад є «зашитої» будівлю від впливу навколишнього середовища,  тому фасадні конструкції обов’язково повинні бути міцними в експлуатації і володіти комплексом теплофізичних показників, найбільше для облицювання фасаду заміського котеджу підходить, натуральний камінь. Фасад з натурального каменю зробить ваш будинок чудовим, благодатним і забезпечуючи йому довговічність і міцність.

Фасад будівлі також вирішує кілька необхідних для будинку завдань. По-перше чергу він віддає надлишок вологи зсередини назовні, і одночасно не впускає вологу всередину. По-друге оздоблення фасаду служить додатковою теплоізоляцією. Фасад є єдине ціле разом з віконними прорізами, дверима, прибудовами, а також з навколишнім середовищем. І по-третє саме фасад повинен бути як можна максимально довговічним і практичним у відході. Для того, щоб фасад був більш довговічним і міцним, ще перед плануванням усього будинку необхідно прийняти цілий ряд важливих заходів. Елементарне і дуже дієвий засіб зміцнення фасаду – будівля виступу покрівлі. Він захищає не тільки камінь, яким облицьовано фасаду, а й вікна та двері від надлишку вологи.

Облицювання фасаду каменем

Сьогодні для облицювання фасаду є багато видів натурального облицювального каменю різних відтінків і фактур.

Ціни на облицювання фасаду складаються в основному з вартості облицювального каменю та вартості виконання робіт.  Точну суму Ви можете дізнатися після виїзду на об’єкт нашого фахівця, який зробить виміри і з’ясує обсяги робіт.  Облицювання фасадів натуральним каменем – це прекрасне творче рішення для створення гарного і міцного будинку. Наші фахівці виконають якісно роботу з облицювання фасадів і за прийнятними цінами, а найголовніше у короткі терміни без втрати якості. Тільки якісно виконане облицювання фасадів натуральним каменем може десятиліттями витримувати різкі перепади температур, зледеніння і вивітрювання, запобігаючи появі тріщин і відшаровування облицювального каменю.

Облицювання фасаду вапняком

Білий вапняк широко використовується для оформлення фасадів заміських котеджів. Це красивий, розкішний матеріал  легко поєднується з такими натуральними каменями як черепашник (жовтий), дикий камінь, пісковиком. На сьогоднішній день ще не придумали такого штучного каменю, який з часом не втрачав би свого декоративного виду, під дією навколишнього середовища.

Облицювання фасаду каменем

У порівнянні з іншими видами обробки фасадів натуральний камінь найбільш декоративний. Стійкі до УФ-променів пігменти надають плитці природний колір обпаленого каменю. При облицюванні натуральним каменем не потрібне посилення фундаменту будівлі. Невеликі розміри плитки дають можливість оформити фасади за індивідуальними схемами. Облицювання каменем, як і кладку з природного каменю, можна вести з різною прив’язкою швів, що посилює імітацію натуральності і декоративності даного матеріал.