Обробка фасадів натуральним каменем |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Обробка фасадів натуральним каменем

Облицювання фасадів натуральним каменем, вже давно придбала величезну популярність, як серед дизайнерів, так і серед інших споживачів. Облицювання фасадів мармуром, а також фасади з граніту – є найбільш популярними варіантами для зовнішньої обробки будинку. Не рідше, для цих цілей, клієнти виявляють бажання купити і інші види натурального каменю. Оздоблення фасадів каменем, проводиться не тільки з метою декоративного застосування. Виготовлення кам’яних споруд, дозволяє зміцнити будівлю. До того ж, вартість такої установки, з часом себе виправдає.

 

Облицювання мармуром

Мармур – це один з найкрасивіших каменів, які використовують для декоративного оформлення приміщень. Облицювання фасадів мармуром – це ознака гарного смаку і матеріального благополуччя. Більш того, облицювання мармуром має безліч переваг. Адже це міцний і унікальний матеріал, який може набувати самі різні відтінки і стоїчно переносить всі несприятливі погодні умови. Облицювання фасадів або фундаменту мармуром, надає безліч можливостей. Цей матеріал хороший усім розмаїттям колірної гами. Оздоблення мармуром дозволяє дизайнерам підібрати варіанти по оформленню будівель. Облицювання мармуром дуже зручна й вигідна в економічному плані. Адже, різноманітні домішок в структурі цього каменю, надають йому твердості і щільності. Облицювання фасадів мармуром зробить конструкцію максимально довговічною. Оздоблення мармуром завжди буде виглядати добре, адже різноманіття відтінків цього каменю, при належному освітленні, буде випромінювати неймовірне сяйво. Облицювання мармуром не вимагає особливого догляду, адже, як і більшість натуральних матеріалів, цей камінь є екологічно чистим продуктом.

 

Облицювання гранітом

Облицювання фасадів гранітом вже давно придбала величезну популярність серед споживачів. Фасади з граніту – це не просто красиве доповнення до інтер’єру, але і розумне капіталовкладення. Адже оздоблення фасадів гранітом дозволить вам насолоджуватися цією красою ще досить тривалий час. Оздоблення фасадів гранітом дозволить вам привести територію в належний вигляд і на довгий час забути про це занятті. Граніт складається з декількох видів мінералів: це кварц, плагіоклаз, калієвий польовий шпат і слюд. Оздоблення фасадів гранітом, стала такою успішною, саме завдяки поєднанню цих порід. Фасади з граніту мають високу міцність, щільністю і твердістю. Це одна з найбільш затребуваних гірських порід в будівництві. Облицювання фасадів гранітом придбала популярність завдяки тому, що цей матеріал володіє низьким рівнем водопроникності, стійкий при будь-якій температурі, а також має зручне побудова, яке перешкоджає забрудненню вироби. Тому, обробка фасадів гранітом, без жодних сумнівів, зможе відповідати всім вашим запитам.

 

Облицювання травертином

Облицювання фасадів травертином, не менш популярна, ніж використання в цих цілях мармуру або граніту. Великою перевагою цього матеріалу, є те, що він найбільш зручний при поліруванні і шліфуванні. Тому, обробка фасадів травертином, не займе багато часу. Незважаючи на низький рівень щільності, травертин часто застосовується в будівельних роботах. Оздоблення фасадів травертином – це не найдорожчий варіант для оформлення зовнішньої сторони будівлі. Оскільки, цей матеріал не є рідкістю, його успішно добувають у всіх країнах світу. Варто зауважити, що травертин має дуже цікаву пористу структуру. Оздоблення фасадів травертином, при цьому ніяк не стає менш якісною. Але, обробка фасадів травертином, не може гарантувати особливу стійкість до різного роду вихлопам. Це може йому зашкодити. У всіх інших випадках, облицювання фасадів травертином, представить ваш будинок або офіс, зовсім під новим кутом.

 

Облицювання натуральним каменем

Жоден зі штучних матеріалів, придуманих людством, не зможе мати такий же рівень функціональності і різноманітність колірної гами, якими володіють натуральні матеріали. Прямим доказом цього, є облицювання фасадів натуральним каменем. Практично, будь-який натуральний камінь можна підробити, але такий варіант ніколи не зможе володіти необхідними якостями в повній мірі. Оздоблення фасадів каменем натурального походження, прослужить вам набагато довше.

 1. Натуральний камінь – це екологічно чистий продукт!
 2. Витримує будь-які перепади температури.
 3. Водостійкий.
 4. Має антикорозійне покриття.
 5. Дотримується правил пожежної безпеки.
 6. Міцний, а тому й довговічний.
 7. Простий в установці.
 8. Володіє широкою кольоровою гамою.

Дуже популярним способом обробки будинку, є облицювання мармуром. Оскільки, цей матеріал ідеально впишеться в будь екстер’єр. Адже він володіє багатою колірною гамою і не вимагає особливого догляду. Також затребувана й облицювання фасадів гранітом. Фасади з граніту, не менш функціональні, ніж з мармуру. Хорошим попитом користується облицювання фасадів травертином, сланцем і піщаником. Для декоративного оформлення зовнішнього боку будівлі, піщаник підійде ідеально. Оздоблення фасадів каменем, таким як сланець, також відповідає всім необхідним стандартам. До слова, сланець з цього року, багато будівельних фірм визначили в якості верхнього несучого шару. Цей камінь відноситься до низькотемпературних матеріалами, що робить його більш стійким до чинників зовнішнього впливу. Облицювання фасадів травертином також заслуговує на увагу. Цей тип каменю використовується вже давно в сфері будівництва, і встиг завоювати довіру серед споживачів.

Декоративні елементи з каменю для фасаду

Оздоблення фасадів каменем з натуральних компонентів, дозволяє виготовляти безліч елементів, які сприятливо позначаться на зовнішньому вигляді фасаду. Давайте розглянемо ці елементи:

 1. Карнизи і наличники з натурального каменю.
 2. Замковий камінь. Він призначений для того, щоб підтримувати арку в місцях найбільшої навантаженості.
 3. Кришка стовпа.
 4. Кронштейни. Також виконують підтримуючу функцію.
 5. Установка колони і пілястри з каменю, в якості декоративного елемента.
 6. Оформлення дверних і віконних прорізів.

Монтаж

Оздоблення фасадів каменем, вимагає проведення монтажних робіт. Для цього, потрібно попередньо провести всі необхідні заміри. І лише потім займатися укладанням матеріалу. Наші фахівці знають, як правильно проводити будівельні роботи. Ми виконуємовсі необхідні підготовчі роботи для облаштування фасаду, зміцнення кронштейнів, та інші декоративних елементів.

Вартість робіт

Загальна вартість виконаних робіт, буде залежати від обсягу території і якості матеріалу. Оскільки, кожен матеріал має свою цінову категорію і його установка, відповідно, теж.

 

Також, ви можете скористатися послугами нашої компанії, для проведення будівельних робіт у Львові і Львівській області.