Обробка фасадів сайдингом |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Обробка фасадів сайдингом

Важливою частиною будинку, якому разом з покрівлею при будівництві слід приділити особливу увагу, є фасад. Сьогодні для обробки фасадів широко використовується сайдінг – вінілові або металеві панелі, що імітують дерев’яну обшивку.

 

Оздоблення сайдингом

Цокольний сайдинг – «родич» вінілового сайдинга, але сфера його застосування значно ширше, оскільки він імітують матеріали набагато більш широкого спектра, ніж традиційний вініловий сайдинг, і до того ж – більш міцний.

Панелі можна використовувати і для внутрішніх робіт: оздоблення сайдингом прихожих, кухонь, лоджій і балконів. Цим матеріалом можна оформити практично будь-яку будівлю: весь фасад або його частину, цоколь або фронтони, окремі архітектурні елементи.

 

Монтаж вінілового і цокольного сайдинга

Професійний монтаж є кращою гарантією довговічності і надійності фасаду, який прослужить довгі роки. Вініловий сайдинг сконструйований для швидкої і простої установки, має отвори для цвяхів і надійну систему засувок.

Цокольний сайдинг монтуються за схожою схемою: він просто защипується один в другий і закріплюються саморізами або цвяхами.

 

Оздоблення сайдингом – хороший спосіб декорування ваших фасадів!

Облицювання сайдингом новозбудованого будинку або оновлення старого будинку – одна з послуг, які надає наша компанія. Оздоблення сайдингом стін не представляє ніяких складнощів навіть для людини, незнайомої з сучасними будівельними технологіями, але дуже часто брак часу змушує звертатися в спеціалізовані фірми, які швидко здійснюють всі необхідні роботи.

Якщо у вас саме така ситуація, звертайтеся в нашу компанію. Силами наших фахівців обробка сайдингом вашого будинку буде виконана в короткі срохи.

Наша вартість обробки сайдингом фасадів – приємно здивує Вас. Замовляючи наші послуги, ви отримуєте якісну облицювання сайдингом ваших стін і моральне задоволення від виконаної відмінно нами роботи.