Оштукатурювання фасадів |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Оштукатурювання фасадів

Сучасна зовнішня обробка фасадів будівель виконує не тільки естетичну функцію, а й утеплює і захищає фасад від негативних зовнішніх впливів.   Більшість фасадів до цих пір залишаються зі штукатурними фасадами – так як цей метод утеплення та ремонту фасаду є одним із самих недорогих, і, тим не менш, дуже привабливих. Оштукатурювання фасаду застосовується для захисту від атмосферних опадів, підвищення вогнестійкості, збереження тепла в будинку, а також для додання більш привабливого вигляду.

Сучасні штукатурки в залежності від їх складу можуть мати особливі водонепроникні, водовідштовхувальні, акустичні, теплоізоляційні, рентгенозахисні, вогнезахисні та інші властивості. Особливо важливі в наших кліматичних умовах такі вимоги до штукатурок як – міцність і морозостійкість.

Обштукатурювання фасадів проводиться цементно-вапняними, вапняними, цементними, глиняними та іншими різноманітними розчинами по каменю, бетону, дереву і цегляній кладці.

Штукатурні покриття, як правило, забарвлюється і декорується. Але на сучасному ринку представлені – декоративні фасадні штукатурки, які дозволяють домогтися особливого естетичного ефекту. До складу декоративних штукатурок входять різні зернисті наповнювачі – мармурова крихта, кварцовий пісок, скляна крихта, які надають штукатурному покриттю фасаду виразну структуру. Крім того декоративні штукатурки можуть бути тоновані в різні кольори, що позбавляє від необхідності подальшого фарбування фасадів. Так само ми готові запропонувати Вам різні технологічні прийоми нанесення штукатурки – що додасть будинку неповторний і незабутній образ.

Штукатурку для фасаду готують на основі цементних і вапняних в’яжучих речовин. До виконання робіт по штукатурці фасаду приступають після осідання цегляних або дерев’яних стін – тільки так можна уникнути тріщин.

До початку робіт по штукатурці фасадів повинні бути здійснені зовнішня гідроізоляція і покрівля з деталями і примиканнями; влаштовані підлоги на балконах; встановлені і закріплені всі металеві оздоблення архітектурних деталей на фасадах будівель; встановлені кріпильні пристрої для водостічних труб; добре очищені фасади будівель від пилу, бруду , жирових і бітумних плям, а також від виступаючих солей.

У суху погоду при температурі повітря 23 градуси і вище підлягають оштукатурення ділянки стін з дрібноштучних стінових матеріалів (цегла, блоки і т.д.) обов’язково потрібно зволожувати.

Перед нанесенням штукатурного складу на поверхню фасадів слід перевірити якість підготовки поверхні, що підлягає оштукатурення, підготувати інструмент і технологічне оснащення. Для штукатурення фасадів можуть використовуватися вапняні, вапняно-цементні і цементно-піщані розчини, що володіють різною міцністю, пористістю і всмоктуючою здатністю. Вибір розчину і в’яжучого матеріалу залежить від конструкції і умов використання фасаду. Так, для зовнішніх стін, цоколів, карнизів і поверхонь, що піддаються систематичному зволоженню рекомендується використовувати цементні і цементно-вапняні розчини, а в якості в’яжучих матеріалів – пуцоланові портландцемент, шлакопортландцемент і портландцемент марок 300-400.

Для обробки намокаючих поверхонь (зовнішніх кам’яних і бетонних стін) використовують вапняні, вапняно-цементні розчини з в’яжучим матеріалом: вапно, портландцемент марки 300 і ін

Наша компанія пропонує штукатурні роботи будь-яких видів у Львові та Львівській області. Штукатурку фасадів ми виконуємо як при будівництві нових будівель, так і при виробництві комплексного або поточного ремонту фасаду.