Буріння свердловин на воду |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Буріння свердловин на воду

Водопостачання
Що являє собою водопостачання, необхідне практично в будь-якому заміському житло? Водопостачання – це комплекс робіт, спрямованих на забезпечення водою тих чи інших приміщень (в першу чергу, буріння свердловини і видобуток води).

Цілі водопостачання можуть бути різними і залежать, перш за все, від виду і призначення будівлі. У житлових будинках завжди актуально водопостачання для питних і господарських цілей, а виробничі підприємства потребують водопостачанні для роботи виробництва, дотримання протипожежної безпеки і т. д.

При проведенні робіт після буріння свердловини зводиться система водопостачання (водопровід), тобто комплекс інженерних споруд, що забезпечують постійне водопостачання даної будівлі.

Буріння свердловин
Свердловина – це гірнича виробка, отримана методом буріння, що має велику довжину і порівняно невелика в діаметрі. Буріння свердловин застосовується для зведення системи постійного водопостачання там, де немає системи центрального (міського) водопостачання. Буріння свердловини необхідно на дачах, в котеджних селищах або просто заміських ділянках, де потрібна зрошення рослин.

Спочатку вибирається місце буріння свердловини. Для цього проводиться географічна розвідка, вивчаються дані про буріння свердловин в даному районі. Від того, в якому місці відбувається буріння свердловини, багато в чому залежить якість води. На території Ленінградської області існує кілька зон, в яких можна проводити буріння свердловин не тільки для водопостачання, а й з метою отримання питної артезіанської води.

Найчастіше буріння свердловин відбувається вертикально, зверху вниз. Однак використовується і похиле буріння свердловин, наприклад, при розвідці рудних родовищ. Існує відразу кілька способів буріння свердловин – обертальний, гідромоніторному, вибуховий, хімічне і т.д. Кожне з них призначено для своєї галузі використання. Сьогодні для буріння свердловин на воду найчастіше використовується обертальний буріння. Свердловини, отримані таким способом, зараз працюють на більшості дільниць Ленобласті.

Технологія буріння кожної свердловини індивідуальна, оскільки геодезичні умови в різних місцях різні. Саме тому буріння свердловини вимагає професійної підготовки та досвіду. Наші фахівці оберуть для вас найбільш раціональну методику буріння свердловини, проведуть її якісне обладнання та проконсультують щодо її подальшого використання.

Після буріння свердловини необхідно обладнати її за всіма правилами і провести систему водопостачання (водопровід). При цьому слід пам’ятати про невеликі тонкощах експлуатації системи водопостачання, завдяки яким ви завжди будете отримувати чисту воду.

Безпосередньо після буріння й установки насоса свердловину необхідно прокачати до повного освітлення води. Однак сезонні зміни температури, тиску і хімічного складу води можуть призводити до появи в свердловині сторонніх суспензій і опадів. Тому прокачувати свердловину необхідно кожні два-три місяці. Відкачує воду краще відводити, минаючи систему очистки стічних вод, до місця скидання, куди її скидали під час першого випробування свердловини після буріння.