Дизайн квартир |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Дизайн квартир

Дизайн – це управління пропорціями і геометричним масштабом.

Питаннями оформлення інтер’єру людство стурбоване вже давно. Затишок, зручність, функціональність, безпека – лише деякі аспекти однієї великої завдання – облаштування житла.

Ще недавно до ремонту в квартирі ставилися набагато простіше, так як вибір матеріалів і меблів був невеликий, тому при різних можливостях мрії про придбання шпалер і стінок були схожі (“якщо завезуть”). Але час іде. Мода змінюється. Технічний прогрес не стоїть на місці. Нове століття принесло нові ідеї та матеріали. Тепер все навпаки – вибір величезний. Керамічна плитка, паркет, шпалери, світильники, фарби, дивани, столи і кухні. Одну і ту ж ідею можна втілити в життя різними матеріалами і добитися затишку різними прийомами. Дизайн інтер’єру став більш цікавим і насиченим.

Сьогодні стало модно звертатися в студії дизайну інтер’єрів. Але мода – модою, а розібратися в достатку оздоблювальних матеріалів і технологій під силу не кожному. Спробуйте присвятити весь свій вільний, а часом, і частина робочого часу вирішення питання організації простору і підбору чистових матеріалів. Ремонт здасться кошмаром. Щоб уникнути цього, слід віддати у руки професіоналів Вашу квартиру. Грамотний дизайнер або архітектор і бригада будівельників допоможуть уникнути непотрібних витрат і помилок.

Куди звернутись?

Чим же керуватися при виборі дизайнера або дизайн-студії? – Подивившись фотографії в журналах і на сайтах дизайн-студій, можна отримати приблизне уявлення про стилі та ідеях. Пам’ятайте, інтер’єр не створюється по красивих картинках глянцевих журналів. Ваш власний будинок – це як зручний і комфортний одяг, яку Ви підбираєте тільки для себе! – Дизайн інтер’єру та перепланування квартири – перші і найвідповідальніші кроки при створенні образу квартири. Головне завдання дизайнера – зрозуміти Ваші побажання і відобразити їх у майбутній інтер’єр. Постарайтеся дати якомога більше інформації про себе та свою родину, по Ваших смаках, звичках і традиціях. Поставтеся з розумінням до питань дизайнера, адже індивідуальний стиль і комфортний будинок формується з безлічі дрібниць.

 

У скільки обійдеться ремонт?

Перше і найважливіше питання!
Як правило, вартість послуг на будівельно-оздоблювальні роботи залежить від наступних факторів:
- Ступінь складності виконуваних робіт (визначається після розробки дизайн-проекту).
- Кваліфікація майстрів.
- Комплекс послуг.
- Гарантії якості робіт.

 

Ремонт квартири за дизайнерським проектом – це врахування дрібниць, ще на початку ремонтно-оздоблювальних робіт. Ми займаємось ремонтом за дизайнерськими проектами у Львові та Львівській області. За бажанням клієнта ми можемо порекомендувати дизайнерів з якими ми співпрацюємо.