Встановлення охоронних систем |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Встановлення охоронних систем

Охоронна сигналізація -це комплекс засобів, спрямованих на збереження вашого майна. Вона дозволяє вчасно виявити позаштатну ситуацію, яка може спричинити за собою серйозні негативні наслідки, нанести матеріальний і моральні збитки. Сигналізація може застосовуватися самостійно – як основний спосіб захисту, так і як елемент комплексної системи охорони.

Наприклад, якщо охоронна компанія забезпечує комплексну охорону офісу – сигналізація тут грає найважливішу роль. Ми монтуємо такі системи. Якісна охоронна сигналізація – це надійний інструмент вашої безпеки та безпеки об’єктів будь-якої складності.

Ефективна охоронна сигналізація спрацьовує вже на етапі незначного втручання ззовні: вібрації, руху, звуку. Охоронна сигналізація може бути підключена як на пульт централізованої охорони, так і посилати повідомлення про спрацювання системи на ваш телефон. При спрацьовуванні охоронної сигналізації, підключеної на пульт централізованої охорони, на вашу адресу виїжджає мобільна група в завдання якої входить перевірка причини спрацювання охоронної сигналізації, а в разі не санкціонованого проникнення в ваше приміщення – затримання зловмисника.

Для створення більш повного комплексу захисту вашого майна, паралельно із сигналізацією, може бути введена система відеоспостереження . Поєднання відеоспостереження і охоронної сигналізації дозволить на ранній стадії помітити підготовку зловмисників до проникнення на ваш об’єкт.

Охоронна сигналізація – це не лише близький до ідеального спосіб захисту об’єкту від проникнення, але і метод надання психологічної дії на зловмисників несподівано гучним звуком сирен, яскравим світлом або раптово прибула групою швидкого реагування.

 
При виконанні монтажу охоронного обладнання найважливішою вимогою є суворе дотримання рекомендацій підприємства-виробника. Ключовим моментом інсталяції є виконання пусконалагоджувальних робіт. Після проведення цього етапу система безпеки набуває закінченого вигляду як програмно-апаратний продукт.

 

При капітальному ремонті, або при будівництві – це найкращий час для встановлення охоронних систем, оскільки після ремонту всі кабелі будуть сховані, сигналізація вже буде працювати на момент ремонту. Ми співпрацюємо з людьми, які вже понад 10 років займаються лише охоронними системами. Ми можемо дати контакт і Вас проконсультують і визначать ціну всієї охоронної системи для Вашого помешкання.