GSM Сигнализация |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

GSM Сигнализация

Серед різноманітних систем безпеки найбільшою популярністю користується охоронна сигналізація. З її допомогою здійснюється охорона майже всіх магазинів, компаній та багатьох житлових будинків.

Датчики сигналізації розпізнають майже всі фізичні явища – рух, зміна температури, заливки водою, шум, вібрації, задимленість, відключення електрики і інші зміни, викликані діями порушника. Система працює наступним чином – датчики, зреагувавши на рух, відправляють сигнал на приймальний прилад, а хто отримує цей сигнал, залежить вже від типу охоронної сигналізації.

Типів охоронних сигналізацій є декілька. Вони розрізняються між собою способом зв’язку датчиків з контрольною панеллю та у спосіб оповіщення.

За цим принципом сигналізації поділяють на дротяні і бездротові. У дротових сигналізаціях сигнал до контрольної панелі надходить по проводах, а в бездротових кожен елемент оснащений радіопередавачем для відправки сигналу на контрольну панель. Відповідно, монтаж сигналізації другого типу здійснити значно простіше, тому що це можна робити в будь-який момент, тоді як установку сигналізації першого типу краще здійснювати на етапі будівництва приміщення, або ремонту.

За способом оповіщення сигналізації діляться на автономні, персональні і сигналізації з підключенням на пульт централізованого спостереження. Автономні сигналізації при тривожної ситуації активують сирену і при необхідності інше периферійне устаткування.

Другий і третій типи сигналізації – це так звана gsm охорона. Дальність її дії необмежена і визначається тим, чи доступні абоненти, яким надсилається інформація про те, що спрацював датчик gsm сигналізації. В такому випадку, контрольна панель повинна бути підключена до комунікатора, тому застосовується gsm охорона в тому випадку, якщо в приміщенні немає стаціонарного телефону, або зручніше користуватись gsm. Коли спрацьовує датчик, прилад відправляє смс або голосові повідомлення, або дзвонить на заздалегідь запрограмовані номери і включає сирену. Встановити gsm сигналізацію дуже просто – варто лише ввести пароль на кодової клавіатурі або просто натиснути кнопку на радіо-брелку. Gsm охорона сьогодні набуває все більшої популярності.

Установка і монтаж сигналізації такого типу не складає труднощів для професіоналів. Звертайтеся до нас, і ми зможемо порадити тих, хто вже понад 10 років займається сигналізаціями, і саме головне їхні послуги не такі дорогі, як в салонах систем захисту, оскільки в таких салонах – за Ваші гроші має піти оплата монтеру, оплата водію, оплата секретарю, бухгалтеру ….. гонорар менеджеру, який продав цю систему і деректору салону. Ми радимо встановлювати всетеки системи дротяні – оскільки вони дешевші, їх не можна заблокувати без втручання в систему сигналізації, а провода легко ховає ремонт, яким ми і займаємось.

Сигналізація на сьогодні – це не розкіш, а необхідність. Сигналізація – це і ще дуже дієва відлякуюча система для “зальотних” злодіїв. Оскільки злодій спочатку подумає, а чи варто йому лізти в таке помешкання.