Монтаж стропильних систем |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Монтаж стропильних систем

Крокви є несучим елементом всієї скатної покрівлі. У робочому проекті прописується, на якій відстані один від одного вони повинні розташовуватися, яке перетин повинні мати, яку довжину, з якого матеріалу повинні бути виготовлені і т. д.

Вони складаються з так званих кроквяних ніг, стійок і підкосів. При необхідності скріплюються понизу підкроквяних балками.

Зазвичай крокви виготовляються з дерева (бруса або дощок). В цьому випадку їх бажано просочити протипожежними і протимікробними просоченнями. Рідше зустрічаються бетонні і металеві конструкції. Поширеність дерев’яних крокв обумовлюється їх поганою теплопровідністю і доступністю.

Металеві та бетонні крокви застосовуються при необхідності перекривати широкі простору і, звичайно, в нежитлових приміщеннях. Це пов’язано з параметром – довжина і міцність матеріалу. Стандартна довжина дерев’яного бруса – 6 метрів, а металевого може бути і 12 метрів.

Великим мінусом металевих крокв є їх висока теплопровідність і щільність. Такі крокви схильні до утворення конденсату, через них всередину приміщення добре проникає сторонній шум.

Основною формою монтажу кроквяної системи є трикутник. Така форма найбільш економічна і міцна. Але трикутник може витримати лише легку покрівлю. При будівництві важкої покрівлі в кроквяної трикутнику встановлюються підпори.

Крокви повинні встановлюватися і кріпитися безпосередньо до стін, або до маурлатам (спеціальний брус розташований уздовж стіни), кваліфікованими фахівцями згідно з робочим проектом.

 

Якість покрівельних робіт нашої компанії завжди на вищому рівні. А вартість покрівельних робіт розумна і доступна.