Монтаж водостічних систем |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Монтаж водостічних систем

Монтаж водостічних систем проводиться на всіх типах будинків. При виборі а також монтажі водостоків необхідно враховувати архітектурні особливості конкретного будинку, вид фасадного покриття, індивідуальні характеристики покрівлі: конфігурацію даху, площа, покрівельний матеріал.

Монтаж водостоку можна проводити цілий рік. Процес монтажу вимагає певних знань і навичок, монтувати водостічну систему повинні фахівці.

Монтаж покрівлі або її капітальний ремонт вимагають монтажу ефективної системи водовідведення атмосферних опадів, це можуть бути як зливової-дощові води, а також сніг. В іншому випадку велика частина вологи потрапить на покрівлю, фасад і фундамент, і з кожним роком буде скорочувати термін експлуатації навіть високоякісного будови. Щоб цьому запобігти, необхідно обрати водостічну систему. Крім того, передбачається відведення атмосферних вод навіть з дорожніх покриттів. Слід відразу зазначити, що на сучасному етапі виробники пропонують різні варіанти дренажних систем, які відповідають різним ціновим категоріям, мають різний термін експлуатації, а також різні показники надійності.

 

Системи водостоків, пропоновані на ринку, враховують можливі умови експлуатації, а також гарантований термін експлуатації, який підбирає споживач в залежності від зносостійкості покрівельного покриття:

  • металеві системи з оцинкованим шаром і покриттям з полімерним шаром – пурал або пластизол, термін експлуатації від 50 до 150 років;
  • системи з ПВХ-матеріалів, термін експлуатації від 15 до 50 років;
  • мідні системи – термін експлуатації не менше 150 років.

Вартість монтажу водостоків

Орієнтовну вартість монтажу водостічної системи можна розрахувати за проектом будівлі, використовуючи план фасадів і покрівлі.

 

Ремонт водостоків

В процесі експлуатації водостічних систем покрівлі на них впливає ряд негативних чинників, що призводять до зносу і пошкодження конструкції:

  • перепади температур в перехідні сезони
  • засмічення водостоків листям і падаючим на дах сміттям, що призводить до появи «пробок»; накопичується в них вода під впливом негативних температур замерзає, викликаючи деформацію і пошкодження труб;
  • вплив високих вітрових навантажень;
  • природне старіння матеріалів;
  • зрушення елементів будівель при їх усадці, що викликають порушення герметичності стиків водостічних систем

Заміна старих водостоків на нові

Коли ремонт погрожує обійтися в круглу суму і при цьому зовсім не гарантує подальшого багаторічного і безвідмовного функціонування системи, краще здійснити повну заміну старих зношених водостоків на нові. Ми гарантуємо, що робота буде виконана швидко і якісно, ​​а водостічна система стане прикрасою будинку.