Покрівля з металочерепиці |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Покрівля з металочерепиці

Металочерепиця є одним з самих надійних та довговічних матеріалів, відповідним для експлуатації в суворих кліматичних умовах з великими середньорічними перепадами температури. За популярністю металочерепиця близька до м’якої покрівлі, але за всіма технічними характеристиками багато в чому перевершує її.

Металочерепиця- це листи профільованої оцинкованої сталі товщиною від 0,4 до 0,5 мм, покриті спеціальним полімерним складом, що захищає метал від корозії і додає матеріалу той чи інший колір. Тип цього покриття впливає на ціну і деякі фізичні властивості металочерепиці. Профіль матеріалу повторює форму ідеально покладеної натуральної черепиці.

Спектр використання металочерепиці широкий – виробничі, житлові, офісні будівлі, котеджі, будинки, що знаходяться в несприятливих екологічних умовах. Її не можна застосовувати тільки дахах, кут нахилу яких менше 14 градусів.

Чому металочерепиця краще інших видів покриттів?

металочерепицю можна влаштувати, не демонтуючи старі шари покриття. Це дозволяє заощадити час на демонтаж і використовувати старі шари як додаткову ізоляцію;

металочерепиця мало важить (особливо в порівнянні з керамічною черепицею. Отже, кроквяна система і доставка матеріалу обходяться дешевше, ніж у випадку з більш важкими матеріалами;

• швидкість монтажу

• великий термін служби. Металочерепиця протистоїть корозії і довго зберігає свій колір, а, отже, привабливих вид та експлуатаційні властивості (має тривалу гарантію від виробників);

• розумна вартість металочерепиці

В залежності від того в яких умовах буде експлуатуватися металочерепиця, розрізняють наступні її види: пурал (стійкий до хімічної і механічної корозії, довго зберігає свій колір, легко обробити), пластизол (має товстий шар, по якому можна навіть ходити, можна використовувати в екологічно несприятливих умовах), поліестер (недорого коштує, відповідає вимогам якості металочерепиці), матовий поліестер (має властивості звичайного поліестеру + гарний зовнішній вигляд).

Наші фахівці швидко і професійно проведуть монтаж покрівлі, а так само самостійно доставлять матеріали та комплектуючі на місце робіт за бажанням клієнта.

Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені ціною і якістю!

Ціни на монтаж металочерепиці

Наша компанія виконує роботи по облаштуванню і монтажу покрівель будь-якої складності та конструкції – монтаж кроквяної системи, утеплення та гідроізоляція покрівлі, монтаж металочерепиці, монтаж будь-якого покрівельного покриття. Ми будуємо як абсолютно нові дахи, так і проводимо капітальний ремонт старих, будуємо і утеплюємо мансарди, переобладнуємо нежитлові горища в теплі мансардні поверхи.

Схема покрівельного пирога під металочерепицею

Сучасний покрівельний пиріг представляє собою багатошарову конструкцію, яка складається з покрівельного покриття, утеплювача і підпокрівельних мембран. Кожен шар має своє призначення і нерозривно пов’язаний з іншими. Помилка при влаштуванні кожного з шарів приводить до скорочення терміну служби і експлуатаційних характеристик покрівлі.

Основні етапи монтажу металочерепиці

Cтропіла. Оптимальна відстань між кроквами 600-900мм.

Решетування Для цього на крокви набивається проміжна обрешетка висотою 50 мм. З брусків перетином 50х50 мм, попередньо оброблених спеціальним антисептичним розчином і дощок 32х100 мм (розміри приблизні) складається обрешітка.

Гідроізоляція тимчасово пристрілюється до неї будівельним степлером, а потім остаточно кріпиться рейками контробрешетки. Гідроізоляція розкочується горизонтально і паралельно карнизу. Наступний шар укладається з нахлестом не менше 150-200 мм при куті нахилу даху не менше 30 °, або 250 мм при куті 12-30 °. На хребтах вальмових дахів нахлест збільшується ще на 50 мм. Стики гідроізоляції повинні доводитися під контробрешетку з нахлестом не менше 100 мм. Застосування сполучної стрічки при цьому необов’язково. Ні в якому разі не можна кріпити гідроізоляцію “в натяг”. Провисання має становити не менше 10-15 мм рівномірно по всій ширині гідроізоляції, плівка повинна відстояти від утеплювача не менше ніж на 30 мм і в жодному разі його не торкатися. В цьому випадку в якості гідроізоляції можна використовувати більш широкий асортимент плівок.

У такого способу є істотний недолік: тепло вивітрюється з утеплювача потоком повітря разом з парою. Більш раціонально використовувати гідроізоляцію з високою пропускною здатністю пара, але витримує при цьому великий тиск води. В цьому випадку гідроізоляція також виконує роль вітроізоляції і укладається поверх утеплювача без зазору. Проміжна обрешетка при цьому не встановлюється.

Існує і більш складний варіант даної конструкції, коли при можливому тривалому впливі води для вітро-і гідроізоляції використовують різні плівки.

Укладання металочерепиці Металочерепицю починають монтувати з нижнього кута прямокутного ската. Монтаж зручно починати з лівого нижнього кута, коли наступний лист накриває попередній. Допускається й інший спосіб укладання листів, при якому один лист підсовується під інший, але при цьому висока небезпека подряпати покриття.

Кріплення саморізів Металочерепиця завжди кріпиться в нижній гребінь хвилі в місці прилягання до обрешітки. При такому способі кріплення відсутній важіль між точкою кріплення і точкою докладання зусиль до саморізи. На сьогодні зявились і нові металочерепиці із так званим z-замком.

Утеплення Утеплювач необхідно монтувати без щілин між елементами конструкції. Якщо утеплювач укладається в декілька шарів. Важливо підібрати утеплювач необхідної товщини. Одним з ознак неякісної або недостатньої теплоізоляції є утворення конденсату на внутрішніх стінах або пароізоляції. Щоб запобігти витоку тепла, плити утеплювача необхідно встановлювати як можна щільніше до стін і стелі мансарди, а при утепленні в кілька шарів – один до одного, не допускаючи деформації плит. Вкрай важливо, щоб утеплювач був спочатку сухий і не потрапляв під атмосферні опади у процесі монтажу. Часто для цього спочатку монтується гідроізоляційна плівка, особливо на великих будинках, де терміни робіт тривалі.