Покрівля з мягкої черепиці |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Покрівля з мягкої черепиці

Гнучка черепиця   – це гарний, легко монтуємий покрівельний матеріал. Вона підходить як для нових, так і для старих будинків. Монтаж гнучкої черепиці можна покрівлі будь-якої складності. М’яка черепиця надасть Вашому будинку індивідуальність і допоможе втілити будь-які архітектурні рішення.

Сучасна покрівля – це складний інженерний комплекс, що включає масу елементів. Вони потрібні для того, щоб весь будинок прослужив довше і був більш комфортним для проживання.

Повний комплекс послуг

Прийнявши рішення про монтаж бітумної черепиці вам достатньо зв’язатися з нами. Від задуму і до його втілення – ми пропонуємо весь комплекс послуг.

Заміри, розрахунок, доставка і монтаж м’якої черепиці – і все це на високому професійному рівні.

 

Про що потрібно пам’ятати при монтажі м’якої черепиці

Укладання м’якої черепиці виробляється на скатні покрівлі – мінімальний ухил 11 градусів – на плоских дахах за рахунок рельєфу поверхні вода буде застоюватися, там краще використати килим розжолобка або інший рулонний матеріал.

При низьких температурах бітум твердне – монтаж бітумної черепиці краще проводити при температурі +10 і вище, а при низьких температурах підігрівати нижню поверхню плитки будівельним феном. Зберігати перед укладанням гнучку черепицю при кімнатній температурі.

Бітумна черепиця – м’яка покрівля – вона вимагає твердого і рівного підстави, товщина якого залежить від кроку обрешітки. Стара бітумна покрівля може замінити підкладковий килим якщо вона ціла і рівна.

Поверхня гнучкої черепиці покрита різнокольоровими гранулами – щоб уникнути плям на покрівлі рекомендується брати гнучку черепицю при монтажі одночасно з декількох пачок. Можливі відтінки згладяться через рік експлуатації – пігмент злегка потемніє. Тому не варто зберігати м’яку черепицю до монтажу відкритої для дощу і сонця.

Для того щоб м’яка покрівля прослужила довше і під нею було більш комфортно влаштовується підпокрівельна вентиляція. З її допомогою виводяться вологі пари з покрівельної конструкції, які можуть призвести до гниття і цвілі. До того ж повітряний прошарок є додатковим теплоизолятором, що захищає нас від холоду взимку і від спеки влітку.

Покрівельна вентиляція організовується під час монтажу покрівлі з гнучкої черепиці за допомогою рейок обрешетування між кроквами і підставою. Оптимальна висота повітряного прошарку – близько 10см. Вхідний отвір у карниза закривається, наприклад, перфорованим софітів від вінілового сайдинга .

Правильне обслуговування покрівлі збільшує термін її служби. Регулярні перевірки для пошуку протікання врятують конструкцію від намокання і гниття. Прибирання сміття з скатів і з водостічної системи також допоможе захистити покрівлю та фасад від застояної вологи і руйнування. Сніг з покрівлі з бітумної черепиці можна прибирати неглибокими шарами залишивши неприбраним слойоколо 10см.

 

Наша компанія успішно проводить монтажні роботи покрівлі, а також ремонт у Львові та області.