Ремонт покрівлі |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт покрівлі

Ремонт покрівлі є дуже відповідальним і трудомісткою справою , іноді набагато важче, ніж монтаж покрівлі (монтаж нового покрівельного полотна), оскільки виникає необхідність у додатковій роботі – демонтаж старого покриття та його утилізації.

Виділяють два види ремонту покрівлі:

Капітальний ремонт покрівлі   – Передбачає посилення або заміну пошкоджених елементів.   Ремонт покрівлі може включати такі різновиди як:

Ремонт покрівлі з м’яких матеріалів

Ремонт мембранної покрівлі проводитися рідко, так як мембрани міцний матеріал, але, тим не менше, і вони потребують ремонту.

 

Ремонт покрівлі металевої

Металеві покрівлі набагато міцніше бітумних матеріалів, але погодні умови нашої кліматичної смуги безжальні і до них. Так на покрівлях з оцинкованої може з’явитися іржа, на алюмінії розійтися фальцеві шви і т.п.

Невеликі тріщини і дірки очищають від іржі і запаюють латками. Якщо ушкоджень на покрівлі понад 30% доцільно провести капітальний ремонт або зміну всього покриття – так як це заощадить ваші кошти.

 

Ремонт покрівлі із значними ушкодженнями краще довірити професіоналам, адже тільки в цьому випадку ви отримаєте надійний якісний монтаж покрівлі.