Фарбування стін |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Фарбування стін

На сьогоднішній день фарбування – один з найпопулярніших видів обробки стін.

Зараз з’явилися нові технології, нові фарбувальні склади, та й зовнішній вигляд пофарбованої стіни абсолютно змінився, і цей вид обробки став незвичайно модний.

Фарбування вимагає особливо ретельної підготовки до ремонтних робіт: фарба не сховає ні тріщин, ні нерівностей, ні будь-яких інших дефектів стіни. Крім того, існує безліч способів нанесення фарби, від яких стіни набувають ошатний вигляд, а фарба служить довше.

Отже, ретельно оштукатурену поверхню стін потрібно підготувати до фарбування. Спочатку за допомогою грубої мішковини або жорсткої нейлонової щітки потрібно видалити бризки, краплі розчину. Після цього грунтується, шпаклюється і шліфується поверхня. У новій і сирій штукатурці може бути багато лугів, тому не варто використовувати фарби на основі розчинника.

У випадку перефарбування акуратно відскрібаються отшелушивающиеся шари фарби до міцної поверхні.Утворилися нерівності треба зашпаклювати. Коли шпаклівка висохне, шліфують і протирають поверхню. Потім слід загрунтувати непокриті ділянки й плями шпаклівки.

 

При фарбуванні стін і стелі ванної кімнати, неминуче зазнають впливу вологи і прямого попадання води, потрібна вологостійка фарба.Якщо є ймовірність проступания на стінах і стелі плям цвілі, то необхідно використовувати фарбу, що містить фунгіциди і альгіциди, що запобігають розвиток цвілі на поверхні.

 

Ми пропонуємо професійні послуги обробки стін: внутрішні і зовнішні штукатурні роботи, вирівнювання стін і стель, фарбування, грунтовка і поклейка шпалер.