Гіпсокартонні перегородки |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Гіпсокартонні перегородки

Популярність зведення гіпсокартонних перегородок обумовлена ​​їх рентабельністю і простотою монтажу. Однак без допомоги кваліфікованих фахівців, які знають толк у цій справі, не обійтися, якщо Ви хочете, щоб перегородки прослужили якомога довше і не вимагали додаткових витрат на косметичний ремонт.

Монтаж гіпсокартонних перегородок

Для зведення міжкімнатних перегородок і арок ідеально підходять сталеві профілі, які є каркасом для гіпсокартонних конструкцій. Наші фахівці готові за Вашим бажанням здійснити монтаж одинарного або подвійного каркаса, який згодом обшивається гіпсокартонними листами .

Обмежень по довжині гіпсокартонних перегородок практично немає, висота залежить від товщини і типу стійок, а також від відстані між ними. Тип каркаса гіпсокартонних перегородок в кожному окремому випадку підбираються залежно від призначення приміщень. Допускається проводка електричних кабелів в каркасі конструкції.

Ми проводимо всі роботи з дотриманням технології, тому гіпсокартонні перегородки служать тривалий час. Ретельний підбір вихідних матеріалів і уважний, професійний сервіс дозволяють не тільки гарантувати якість робіт, але і регулювати їх вартість. Ми прагнемо мінімізувати Ваші витрати на ремонт, не економлячи на його якості.

Якщо Ви зацікавлені в якісному і професійному монтажі гіпсокартонних перегородок, наші фахівці готові допомогти Вам у цьому.

Фотографії гіпсокартонних робіт: