Облицювання керамічною плиткою |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Облицювання керамічною плиткою

Легко відрізнити роботу зроблену справжнім майстром від дешевої халтури. Плитка покладена рівно, в одній площині, шви однакової ширини, просвіти під правилом не перевищують 1 мм. і т.д.

Якщо Ви вирішили почати роботи з укладання плитки, Вам насамперед необхідно визначитися з дизайном. На сьогоднішній день вибір керамічної плитки величезний: виробники пропонують плитки різного кольору і візерунку, різноманітної форми і розміру. І якщо питання, пов’язане з вибором кольору і візерунка вашого майбутнього підлоги або стін вирішити не складно, то укладка кераміческой плитки – процес досить складний і передбачає роботу кваліфікованого майстра, оскільки правильна укладка керамічної плитки – це основа не тільки красивого зовнішнього вигляду приміщення, але і довгостроковості експлуатації даного покриття. Недорога плитка буде виглядати якісно і привабливо, якщо Ви довірите роботу з її укладання професіоналу, і, навпаки – навіть дорога нерівно укладена плитка створить враження недбалості і низької якості і може швидко прийти в непридатність.

Якщо Ви визначилися з кольором і візерунком плитки, важливо пам’ятати, що необхідно закуповувати потрібну вам плитку з деяким запасом. Адже в разі нестачі плитки, Ви можете зіткнутися зі складністю знаходження аналогічного матеріалу.

Після того, як всі матеріали закуплені, можна приступати до роботи. На даному етапі найголовнішою умовою є вирівнювання поверхні , на яку планується укладання керамічної плитки. Незалежно від того де буде проводиться укладання плитки: у ванній або на кухні, на підлогу або на стіну, поверхня повинна бути рівною, оскільки плитка, укладена на нерівну поверхню, буде не тільки виглядати неякісно і некрасиво, але і прослужить недовго. Саме тому першим справою є вирівнювання стін або підлоги. Після вирівнювання, поверхню необхідно прогрунтувати, щоб плитковий клей найкраще зчепився, після чого можна приступати до укладання плитки. Робота повинна проводитися при хорошому освітленні.

Плитка садиться на свіжоприготований клей. В процесі укладання необхідно вставляти спеціальні хрестики між плиток для того, щоб шви були рівними, а для вирівнювання поверхні необхідно використовувати рівень. Майстру необхідно постійно перевіряти, чи не порушені кути. Останньою стадією є затирка швів (фугування).

Таким чином, укладання плитки є клопіткою і трудомісткою, саме тому необхідно, щоб даний вид роботи проводив кваліфікований майстер. Наші майстри якісно і в короткі строки укладуть профусійно керамічну плитку.