Підвісні стелі |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Підвісні стелі

Стелі завжди є основною частиною будь-якого приміщення. Стелі підвісні з гіпсокартону, натяжні, армстронг, рейкові і т.д.

Якщо у Вас є стеля над головою – вважайте, що Ваша життя вдалося! А якщо ця стеля підвісна то вона приносить і невимовну естетичну радість, значить, Ваше життя вдалося! Адже, погодьтеся, дана частина Вашого будинку або квартири не позбавлена ​​усіляких можливостей бути не просто пустельній площиною прямого горизонтально приміщення, а є оригінальною частиною простору. Нехай не завжди потрапляє в поле нашого постійного зору, споглядання, спостереження і розглядання.

Загалом, якщо стеля Вашого безцінного житла розбурхує Ваше свідомість, і Вам би хотілося знати про цю архітектурної площині все, наші фахівці з підвісних стель допоможуть правильно підібрати дизайни стель і оновити у вашому будинку або в квартирі стелю. Стелі завжди були під пильною увагою всіх житлових і нежитлових приміщеннях; стелі у квартирі, стелі в котеджах, стелі в будинку, стелі в офісі, стелі в ресторані, стелі в кафе, стелі в магазині, і навіть стелі в підвальних приміщеннях.

Підвісні стелі з гіпсокартону на сьогоднішній день наповнює будинок або приміщення красивим дизайном в інтер’єрі. Підвісні стелі бувають різні: з гіпсокартону, натяжні, стеля армстронг, дзеркальні, рейкові. Для кожного приміщення потрібно правильно підібрати дизайн підвісних стель. Наприклад підвісні стелі в квартирах, бувають різного дизайну, різного рівня, різної фігури, різними кутами, різними градусами. Для таких дизайнів більше підходить дворівневі стелі з гіпсокартону і стелі натяжні.
Підвісні стелі з гіпсокартону створюють гарний дизайн обробки стель  сучасного життя. Стелі з гіпсокартону або гкл якісні та довговічні. Підвісна стеля у вітальні кімнаті можна зробити дворівневий з підсвічуванням, різних рівнів, а в середині між гіпсокартонних коробом по периметру, встановити безшовні натяжні стелі. Ви напевно бачили дизайн стель фото, в інтернеті, де розміщені фотографії підвісних стель.

Стеля підвісна в спальні зазвичай роблять дворівневі, прямокутні або криволінійні з підсвічуванням і світлодіодним освітленням. Між ними можна монтувати натяжні стелі з фотодруком зоряне небо, блакитне небо з хмарами або однотонні глянцеві, або просто матові стелі натяжні. Такі стелі називають декоративні стелі.
Підвісні стелі в дитячій кімнаті, краще зробити дворівневі стелі з гіпсокартону різних градусів, різних кутів, з точковими лампами, і між гіпсокартонними конструкцій, навіть можна пофарбувати перепади стелі в різні кольори, і встановити натяжна стеля з фотодруком метелика або з пейзажем природи.

Підвісна стеля на кухні з гіпсокартону або натяжна стеля, теж хороший вигляд і гарний дизайн, прямий однорівневий або дворівневий з гкл з різними градусами, з підсвічуваннями, у яких висвітлення падає на стільницю. Гіпсокартонні стелі і натяжні стелі встановити можна в коридорі, в холі, в передпокою і у ванній кімнаті. Багаторівневі стелі з гіпсокартону красивий вид вашої квартири, кімнати, котеджу, офісу і т.д. Ремонт стелі є однією з важливої ​​частини внутрішньої обробки.
Монтаж підвісних стель з гіпсокартону та натяжної стелі робиться дуже швидко, в короткі і стислі терміни.
Натяжні стелі одна з домінант сучасних інтер’єрів сьогодні.  Крім неперевершеної якості, цей обробний матеріал дозволяє здійснювати всі можливі варіації на тему оформлення та дизайну.
Натяжні стелі глянцеві – це безпрограшний варіант обробки приміщень з невисокими стелями. Завдяки дзеркальній поверхні вони візуально збільшують площу кімнати – натяжні стелі стають незамінним обробним матеріалом. Натяжна стеля застосуються при оформленні малогабаритних квартир або офісів. А численні шанувальники класики більше віддають перевагу матовим полотнам: пастельні відтінки м’якої фактури ідеально вписуються в будь-який інтер’єр, який не вимагає яскравих контрастних деталей. У будь-якому випадку інтер’єр кожного приміщення вимагає особливого підходу при створенні дизайну підвісної стелі.

Наші монтажники натяжних і всіх підвісних стель, кваліфіковані фахівці.

Фотографії гіпсокартонних робіт: