Шпаклівка |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Шпаклівка

Шпаклівка стін, це один з найважливіших етапів в оздоблюванні квартір. Без цього процесу не обходиться жоден ремонт . Шпаклювання це передостанній етап в обробці стіні від якості виконання цієї операції залежить часто якість фінішної обробки. Не дивлячись на уявну простоту ця робота вимагає певних навичок, та й фізичне навантаження тут не маленька.

Шпаклюють не тільки стіни і не тільки внутрішні. Шпаклеванню піддається і стеля і конструкції з гіпсокартону . Виходячи з призначення підбирається і матеріал. Існують шпаклівки для первинного нанесення і для фінішної обробки. Відрізняються вони за величиною фракції, фінішна обробка використовує більш дрібні фракції і наносять їх більш тонким шаром.

Шпаклівка стін починається з подготовки. Перед шпаклюванням поверхню грунтують, це відноситься і до гіпсокартону, але спочатку стики листів гіпсокартону заповнюють шпаклівкою і проклеюють сіткою.

Приготувати шпаклівку не складно, досить слідувати інструкції зазначеної на упаковці. Розмішати склад простіше за допомогою будівельного міксера. Шпаклівка по густоті повинна нагадувати густу сметану. Більш рідка шпаклівка буде сповзати зі шпателя, більш густу складно буде нанести, та й швидше затвердіє і ви можете не встигнути виробити весь замішаний обсяг.

Після висихання першого шару, його шліфують сіткою або наждачним папером. При необхідності поверхню перешпаклевивают вдруге, а то і в третій раз (останній шари наносять фінішної шпаклівкою).

Шпаклівка стін, стелі служить для попереднього вирівнювання поверхонь перед їх фінішною обробкою (наприклад поклейка шпалер або фарбуванням). Шпаклівка дозволяє добитися ідеальної гладкості навіть на потрісканих, багатих нерівностями стінах з порушеною геометрією. В умілих руках шпаклівка може стати ефективним засобом вирівнювання стін і стелі, здатним замаскувати практично будь-які дефекти.

 

При значних перепадах рівня поверхні цінність шпаклівки стін, стелі в чималій мірі знижується, так як згладити великі нерівності вона не може. У таких випадках необхідно перш поштукатурити, а шпаклівку наносити вже пізніше. В залежності від стану раніше оштукатуреної чорновий стіни шпаклівку можна наносити в 1-3 шари, де кожен наступний – тонше попереднього.

 

Кінцевий результат шпаклівки стін, стелі являє собою ідеально рівну поверхню, придатну для подальшого декоративного оформлення. Незалежно від хімічного складу шпаклівки, вона вважається оптимальною базою під стінові панелі, шпалери, фарбування або лакування. Область застосування, навпаки, залежить саме від хімічного складу. Так, гіпсову шпаклівку прийнято вважати інтер’єрної, а цементну – фасадної. Полімерні шпаклівки утворюють клас спеціальних складів, що володіють тими чи іншими додатковими якостями.

 

Виконувати шпаклівку стін, стелі можна як професійним інструментом (шпателем), так і підручними засобами (шматком пластика або гуми). Шпателі випускаються у формі лопаток різної ширини і застосовуються для формуючого і тонкого нанесення. Послідовність робіт така: спочатку широким шпателем проводиться формує вирівнювання, потім використовується вузький інструмент, яким усуваються залишилися нерівності. Гума або пластик застосовуються за бажанням майстра.

 

Шпаклівка стін, стелі – це тонка робота, при якій цінується тверда рука майстра. Саме тому нанесення шпаклівки краще довірити професіоналам – у них це вийде значно краще! Не економте на якості свого ремонту, дзвоніть нам.