Підлога |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Підлога

В процесі будівництва або облаштування приміщення виникає необхідність не тільки в красивих і міцних, але і легких у збиранні підлогах. Роботи з влаштування підлог є найбільш трудомісткими серед всіх оздоблювальних робіт. Не секрет, що підлога  – це найпомітніша частина приміщення. Його якість – це один з найважливіших факторів у створенні загального враження про все інтер’єрі. У зв’язку з цим високі вимоги повинні пред’являтися як до якості використовуваних підлогових матеріалів, так і до доцільності їх застосування.

Роботи з влаштування підлог у Львові

Яким би не була Ваша підлога – дерев’яним, кам’яним, покритим ламінатом, лінолеумом, плиткою або будь-якими іншими синтетичними матеріалами – він повинен бути рівним і довговічним. Таким чином, підлогове покриття повинне відрізнятися не тільки надійністю, практичністю, зручністю, але, і до всього іншого, бути прикрасою приміщення. Широкий асортимент ринку будівельних матеріалів сьогоднішнього дня надає Вам можливість обрати такі підлоги, які будуть відповідати Вашим смакам.

Роботи з влаштування підлог аж ніяк не закінчуються вибором підлогового покриття. Наступний етап – це їх грамотний монтаж. Кожне підлогове покриття вимагає, в першу чергу, наявності відповідної підставки, яке також може бути вибрано відповідно до побажань або можливостями замовника.

Зверніться до нас і ми забезпечимо Вам допомогу у виборі матеріалу підлогового покриття та укладання підлоги. Наші фахівці все влаштують, настелют, покриють.

 

У сучасних будинках і квартирах, а також у комерційних приміщеннях стало не тільки модним, але практичним і зручним влаштовувати теплої підлогаи. Монтаж такої конструкції, зрозуміло, має свої особливості, від урахування яких залежить як зовнішній вигляд підлоги, так і їх функціональність. Майстри нашої компанії , беруться за встановлення теплих підлог різного виду: водяних, електричних, інфрачервоних плівкових. Озброївшись досвідом встановлення теплої підлоги по сучасним технологіям, ми готові створити тепло і затишок у Вашому будинку на довгі роки, оскільки свою роботу ми виконуємо бездоганно і гарантуємо тривалий термін безпечної і надійної експлуатації підлогових конструкцій.