Паркетна дошка на підлогу |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Паркетна дошка на підлогу

Якщо Вам потрібна укладання паркетної дошки, то раді запропонувати Вам свої послуги у Львові та Львівській області.

Ремонт квартири – досить відповідальний захід. Важливу роль у сприйнятті результату після його завершення відіграє якість, зовнішній вигляд і будову майбутньої підлоги. Довіривши необхідну роботу професіоналам, Ви отримаєте саме той результат, який Вам потрібен.

Ціна укладки паркетної дошки залежить від обраного Вами способу: плаваючий спосіб або жорстке кріплення; пряма або укладання по діагоналі.

Виконуємо 2 основних види укладання паркетної дошки

  • Найшвидший і найдешевший – це «плаваючий» спосіб. Паркетна дошка, укладається на пробкову, паперову або поліуретанову підкладку. При цьому, немає жорсткого кріплення до основи, а підкладка необхідна, для додаткової гідро, паро ізоляції, а так же шумоізоляції.
  • Укладання на фанеру і клей, тобто жорстке кріплення. Спочатку обробляється підставу грунтовкою, потім укладається фанера, шліфується і укладається паркетна дошка на спеціальний, двокомпонентний клей з максимальним вмістом сухого залишку, для запобігання викривлення поверхні паркету При цьому способі підлогу, в майбутньому , можливо шліфувати, як штучний паркет. Відчуття порожнечі під ногами зникає, фанера надає додаткові звуко та теплоізоляційні властивості. Ви отримуєте капітальний, довговічний підлога з можливістю надалі виконати відновлення паркету (шліфовка і лакування).

Наші фахівці, готові виконати всі необхідні роботи будь-яким можливим способом.

 

Що необхідно враховувати при виконанні робіт з укладання паркетної дошки?

В процесі виконання всього комплексу робіт треба враховувати кілька параметрів. Необхідно визначити, наскільки рівну основу під укладання паркетної дошки. Перепад рівня підлоги, не повинен перевищувати 2мм. На 2 метра. При недотриманні цих вимог, дошка, може прогинатися і ламатися в місцях замкових з’єднань, а також, з часом, можливо поява скрипу (при використанні плаваючого способу).

Так само, необхідно враховувати вологість повітря в приміщенні і вологість підстави. Перед укладанням паркетної дошки, обов’язково потрібно обробити підставу грунтом, ізолюючим від залишкової вологи (в разі настилу на бетонну основу). Важливе значення має визначення висоти, майбутньої підлоги. Так як паркетна дошка, у багатьох випадках, стикується з іншими підлоговими покриттями, наприклад, керамічна плитка, важливо розрахувати, що б плитка і настил паркету збіглися за рівнем, і не вийшло перепаду.

Для цього виїжджають на об’єкт і заздалегідь обговорюють рівень майбутньої підлоги із замовником.