Паркетні роботи |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Паркетні роботи

Пропонує вам кваліфіковане виконання повного комплексу паркетних робіт і робіт з укладання підлогових покриттів з натуральної деревини, таких як укладання штучного паркету, укладка щитового і мозаїчного паркету та інші види робіт.

Комплекс паркетних робіт включає в себе всі необхідні роботи (настил фанери, циклювання і вирівнювання фанери, укладання паркету, шпаклівка щілин, циклювання, шліфування укладеного паркету, тонування (при необхідності), покриття паркету лаком або маслом). Укладання паркетної підлоги виконується тільки на підготовлену основу – виконані з достатньою якістю стяжку підлоги, регульований підлога, чорнову підлогу або іншими доступними і прийнятими способами. Ми пропонуємо послуги укладання паркету, а також інші паркетні роботи у Львові, Львівській області.

За бажанням замовника може бути виконана тонування укладається паркету в обраний колір (Коллер). Тонування підлоги як правило імітує інші (зокрема цінні) породи деревини і додає паркету або дерев’яній підлозі дорожчий і переконливий вигляд. Але не варто забувати що звичайне дерево має свій красивий і ні з чим не порівнянний вид, природну красу.

Укладання паркету здійснюється в кілька етапів, першим з яких і одним з найважливіших є вибір матеріалів. Матеріали (багатошарова фанера, штучний паркет (масивний паркет, щитовий паркет, мозаїчний паркет та ін)) повинні бути досить висушені при кімнатній температурі. Бажано потримати їх достатній час в тому приміщенні, де вони будуть укладатися в подальшому на протязі хоча б декількох тижнів. В даний час відомі виробники якісної продукції зазвичай зберігають паркет в спеціальних складських приміщеннях з підтримкою необхідної температури і вологості, і такий паркет готувати до укладання тривалий термін в приміщенні не потрібно. Також важливо вибрати якісні витратні матеріали для виробництва паркетних робіт (паркетний клей, паркетний лак або паркетне масло, фурнітура для укладання основи (фанери).)  Виробники мають широку лінійку паркетної хімії (паркетні клеї, лаки, масла,  та інші матеріали) з хорошими характеристиками в своєму класі матеріалів, але в свою чергу продукція компаній розташовується в середньому і дорогому сегментах ринку даного виду продукції

Попередньо, перед укладанням фанери і подальшим укладанням паркету, необхідно провести вирівнювання підлоги за допомогою стяжки, регульованих підлог або іншим прийнятим способом, що дозволяє отримати необхідної якості та рівня для проведення наступних етапів робіт. Більшість фахівців в області паркетних робіт вважають стяжку самим простим, дешевим і довговічним способом вирівнювання підстави (підлоги). Недоліком стяжки є необхідний час її сушіння. Якщо вихідна основа виконана досить якісно і рівно, то незначні перепади можна вирівняти самовирівнювальними сумішами, який висихає помітно швидше.

 

Укладання багатошарової фанери здійснюється для створення рівного підстави з необхідним рівнем адгезії для подальшої укладання паркету. Фанера кріпиться до стяжки дюбель-цвяхом і спеціалізованим клеєм.

Підставка під укладання паркету має бути сухим, тобто вологи має міститися не більше 2%, твердим, рівним, міцним міцним твердим, без відшарувань (вимоги в СніП3.04.01-87). Для поліпшення сцеплення поверхні може проводитися грунтування. Для захисту паркету від можливих несприятливих зовнішніх впливів стяжка може грунтуватися спеціальним складом, таким чином паркет захищається від дії надлишкової вологи проникаючою з перекриттів.

Багатошарова фанера є ідеальним підставою для укладання паркету і має високу міцність і зносостійкість до типових навантажень, високою стійкістю до перепадів температури і вологості. А також укладена фанерау встановленні дерев’яної підлоги забезпечує додаткову шумоізоляцію і теплоізоляцію вашої дерев’яної підлоги (паркету). Що також важливо, сама фанера як і паркет складається з дерева, і буде здійснювати всі зміни обсягів і габаритних розмірів (мікрорасшіренія і стиснення) разом з самим покладеним паркетом або масивною дошкою, але в свою чергу буде ефективно і надійно закріплена до основи підлоги. Придбаний лист фанери потрібно розпиляти на кілька однакових шматків для зняття внутрішніх напружень, і укладання шматків фанери виробляти в шаховому порядку відносно напрямку волокон. Після укладання фанера циклюється (шліфується) для того щоб забезпечити необхідну площину всього підлоги і прибрати все перепади на стиках листів фанери, потім вона при необхідності грунтується. Підлога готова до наступного найважливішого етапу – укладання паркету, укладання масивної дошки або іншого підлогового покриття.

Для підготовки підстави під укладання паркету готується підставку з вологостійкої фанери. Не рекомендується для укладання штучного паркету використовувати фанеру тонше 12мм.

Одним з найважливіших параметрів, що визначають підсумковий вигляд вашого паркету або дерев’яної підлоги на довгі роки, є паркетний малюнок. При виборі паркетного малюнка варто враховувати весь комплекс факторів, що впливають, у тому числі і інтер’єр у цілому. Можна вибрати наприклад досить прості малюнки при укладанні паркету – палуба, класична ялинка, палуба по діагоналі (коса палуба), так як дані укладання простіше виконуються і вимагають менших трудовитрат, що в свою чергу призводить до зменшення вартості укладання паркету та зменшення термінів виконання робіт відповідно . Існує три варіанти укладання паркету ялинкою, а саме можна одинарна, подвійна і потрійна.

 

Більший простір для польоту вашої фантазії надає укладання паркету квадратами. Для цього вихідне приміщення геометрично розбивається на рівні фігури, кратні розмірам паркетин. Кожен квадрат певним способом компонується (створюється малюнок всередині квадрата). Одним з популярних малюнків усередині квадратів є плетінка, варіантів якої відомо більше двох десятків. Квадратні плашки різних порід дерева і відтінків дозволяють отримати підсумковий вид паркету по типу шахової дошки.

Укладання паркету може проводитися більш художнім способом, де існує велика різноманітність варіантів і відповідно майбутнього вигляду вашого паркетної підлоги. При художньої укладанні як правило підбирається кілька видів деревини, які контрастують за кольором і текстурою. Додають різні декоративні прикраси та вставки Таке укладання є окремим кваліфікованим класом паркетних робіт з відповідною вартістю робіт і матеріалів (збільшення вартості матеріалів і паркетних робіт у порівнянні з більш стандартними способами досить істотне).

Паркетні щити наприклад поставляються вже з фіксованим малюнком і при їх придбанні можна вже наочно оцінити як виглядатиме ваш паркет.

Укладається паркет кріпиться до укладеної фанері за допомогою спеціального паркетного клею і цвяхів, що дозволяє надійно зафіксувати його не тільки після висихання клею, але і в процесі самої укладання паркету. Укладеному паркету необхідно дати відстоятися до повного висихання та затвердіння клею, а потім вже можна виконувати весь подальших необхідний комплекс робіт по шліфуванню паркету, циклювання, шпаклівці, тонування і лакування (покриттю маслом).

Добре виконаний комплекс паркетних робіт (робіт з укладання паркету) дозволить Вам експлуатувати ваш паркет більше 100 років при відповідних умовах експлуатації, догляді за ним і необхідних періодичних роботах по оновленню (реставрації) паркету в обсязі поновлення лакового або масляного покриття, а також проводити повне відновлення покриття за допомогою циклювання та шліфування (на практиці раз в 10-15років).

 

Якщо Вас цікавлять якісні паркетні роботи зверніться до нашої компанії.