Євроремонт під ключ |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Євроремонт під ключ

Євроремонт вищого класу (або євроремонт квартир під ключ) – це повний комплекс робіт, пов’язаних з переплануванням квартири і створення інтер’єру професійним дизайнером. Вартість такого ремонту залежить від кількості виконуваних робіт та їх складності.

Справжній євроремонт квартири під ключ починається з створення дизайн-проекту – це креслення майбутньої квартири, які складаються не тільки з вибору матеріалів, меблів, але і схем водопостачання, подачі електрики і навіть вентиляції і кондиціонування.

Цей проект дає можливість замовнику відразу бачити те, як виглядатиме його квартира після євроремонту, і якщо у нього виникають якісь питання чи пропозиції, їх можна внести в проект до початку робіт.

При євроремонті вищого класу часто роблять повну перепланування квартири: об’єднують або, навпаки, розділяють різні кімнати і приміщення. Набагато легше працювати з квартирами, в яких передбачено вільне планування, тобто перегородки взагалі відсутні. Це дуже часто зустрічається в нових будівлях. Дуже модними останнім часом стають, так звані, перетікають приміщення, такі як кухня-їдальня або хол-вітальня.

Великою популярністю користуються також і квартири-студії, це такі, в яких немає жодної перегородки серед усіх житлових приміщень (кухня, їдальня, вітальня, спальня, кабінет). Тут простір розділяється за рахунок обробки підлоги і стелі. Це може бути перехід паркету в плитку, або використання височини для окремого приміщення, або кілька сходинок. Стеля у вітальні прийнято робити більш високим, ніж в інших зонах, це візуально розширює простір. Також для обмеження зон можна використовувати і світло.

Сьогодні простежується тенденція переходу від гострих прямокутних форм предметів інтер’єру до більш заокругленим.

Звичайно ж, вибір форми і зовнішнього вигляду матеріалів залежить від бажань клієнта, який замовляє євроремонт під ключ, від його стилю і способу життя. Наприклад, люди похилого віку віддають перевагу класиці, їм більше подобаються гладкі стіни, паркет, ніяких контрастних кольорів. Люди молодші воліють мати в своїй квартирі паркетну дошку на підлозі, на вікнах – жалюзі, замість стандартних фіранок, замість простих міжкімнатних дверей – розсувні перегородки.

 

Ми займаємось євроремонтом у Львові та Львівській області.