Ремонт квартир |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт квартир

Євроремонт квартири у Львові – це послуга, яка стає все більш актуальною з швидкими темпами введення нового житла в місті і таким же швидким зносом будинків радянської епохи. Найбільшу популярність серед покупців житла в новобудовах отримали квартири, в яких відсутній чистова обробка. Це вигідно і економічно, і з тієї точки зору, що таку квартиру можна побудувати буквально під себе. Але в бетонних стінах довго не проживеш, і тут без швидкого, якісного євро ремонту просто не обійтися. З іншого боку, переобладнання комуналки під окрему квартиру або офіс також немислимо без євроремонту. Так само як і якісний ремонт в типовому радянському будинку. Важливо при цьому правильно вибрати професійну будівельну організацію, яка виконає євроремонт квартири під ключ у Львові в досить швидкі терміни без шкоди для якості.

Які ж стадії євроремонту квартир виділяють фахівці? Тут ми постаралися відповісти на це питання.

Дизайн-проект квартири

Професійні дизайнери перед початком ремонтно-оздоблювальних робіт розробляють індивідуальний дизайн-проект, в якому враховуються всі побажання замовника, підбираються оздоблювальні матеріали, прораховується кошторис витрат. На цьому етапі замовник може побачити ще не створений інтер’єр у тривимірному зображенні – сучасні технології дозволяють дизайнерам створювати таку візуалізацію.

Заміна або установка інженерних комунікацій

Комунікації в квартирах, побудованих за радянських часів, мають свої конструктивні особливості: майже всі інженерні комунікації прокладені зовні. Тому в процесі євро ремонту квартири перед будівельниками поставлено завдання заховати їх у стіни. Крім того, каналізаційні та водопровідні труби в таких будинках зроблені з чавуну і сталі. При євроремонті замість таких труб використовуються труби з більш сучасних матеріалів – полівінілхлориду, металопласт та ін У процесі євроремонту стара алюмінієва електропроводка змінюється на мідні дроти в подвійній ізоляції.

Вирівнювання всіх поверхонь

Будинки, побудовані в Україні, мають одну загальну особливість – нерівні поверхні, що є просто неприпустимим у сучасному приміщенні. Нерівний підлогу унеможливлює укладання паркету, ламінату або плитки; на нерівних стінах не можуть бути якісно виконані оздоблювальні роботи з обклеювання або фарбування; нерівні кути в приміщеннях не дозволяють ставити туди меблі. Тому одним з основних завдань, яке доводиться вирішувати будівельникам при початку оздоблювальних робіт, є вирівнювання всіх поверхонь:

  • підлогу зазвичай вирівнюється цементним стягуванням або укладанням гіпсоволокнистих листів;
  • стіни і стеля вирівнюються або гіпсокартоном, або штукатуряться сучасними матеріалами.

Інші етапи євроремонту квартири

Всі інші етапи євроремонту квартири зазвичай не відрізняються від косметичного ремонту, за тим лише виключенням, що при євроремонті використовуються більш різноманітні матеріали. Якщо говорити про паркетних роботах, то досить часто клієнти замовляють укладання паркету . Сантехнічні роботи на увазі відключення кожного сантехнічного приладу окремим краном, в малярних роботах застосовуються різні види декоративних штукатурок, а укладання плитки може включати створення мозаїчних панно.

У кожному разі виконання євроремонту квартири краще довірити перевіреним будівельним організаціям. У нашій компанії фахівці виконають для Вас весь комплекс робіт по євроремонту квартири у Львові, починаючи з дизайн-проекту та закінчуючи підбором меблів і установкою «розумних» систем.