Ремонт офісу |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт офісу

Щоб ваш офіс міг гідно представляти компанію і бути повноправним її обличчям, потрібен більш ніж якісний ремонт. Звичайного косметичного варіанту може бути недостатньо. Відносно недавно фірми впровадили таку послугу, як ремонт офісу під ключ. Це означає, що вашим офісом займатимуться від початку і до кінця одні й ті ж фахівці. Одна компанія здійснює весь комплекс будівельних та ремонтних робіт. Це, поза всяким сумнівом, зручно, практично і вигідно.

Для того щоб створити ідеальний офіс, в якому буде комфортно всім (співробітникам, клієнтам, партнерам), потрібно розділити його на декілька зон. Які це зони: адміністративна, представницька, робоча і господарська. Кожна з цих зон повинна бути виконана в індивідуальному стилі, оскільки від них залежить і працездатність співробітників, і навіть прибуток компанії.

Кроки до ідеального офісу

Для створення найбільш комфортного офісу для своїх співробітників, які і будуть приносити вам заповітну прибуток, стратегія офісу під ключ підходить як не можна краще.

Отже, як же зробити офіс «другим домом» для свого колективу? По-перше, необхідний дизайн проект. Так, залучення дизайнера – це важливий і потрібний крок у ремонті офісу. За допомогою розробленого проекту ви легко переконаєтеся з креативності, функціональності і практичності свого майбутнього офісу. Вам стане зрозуміло, як організувати робочий процес, як розташувати меблі тощо

Ви впевнені, що ремонт зажадає перепланування? Тоді вам необхідно підготувати такі документи: проекти по нових електричних мереж, по слабкострумових мереж, по телефонії і по вентиляції.

Оздоблювальні роботи в офісі

Після того як ваш проект узгоджений, кошторис робіт затверджено, можна приступати до виконання самих робіт. Поетапно ремонт офісу під ключ ділиться на:

  • Демонтаж (всіх покриттів і поверхонь)
  • Прокладання комунікацій (всі інженерні комунікації)
  • Чорнову обробку (очищення поверхонь, їх вирівнювання, Замивання, грунтовка, шпаклівка, замазування щілин та тріщин і т.п.)
  • Чистову обробку (фарбування стін, покриття підлоги лінолеумом, ламінатом, паркетом, наклейка шпалер, монтаж сантехніки та електрики, укладання кахлю)
  • Інтер’єр (втілення ваших дизайнерських рішень в інтер’єрі)

Нарешті, останній етап – новосілля в офісі! Тепер вас чекають лише приємні моменти – установка меблів, обладнання, побутової техніки і перший день роботи в новому офісі.