Ремонт під ключ |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт під ключ

В чому особливості ремонту під ключ?

Зробити ремонт дуже просто! Сьогодні будівельний ринок затоплений будівельними матеріалами на будь-який смак і гаманець, компаній і приватних бригад, які здійснюють ремонт будь-якої складності предостатньо, здавалося б, все дуже просто. Але якщо вам потрібен ремонт, а не підробка під нього, все стає настільки складно, що хочеться вже просто провести всі необхідні роботи самостійно. Ремонт під ключ – це проведення всіх етапів ремонту силами підрядника, без залучення замовника, який лише розміщує замовлення, а потім приймає об’єкт.

Скільки коштує зробити ремонт квартири? Відповідь проста: саме стільки, скільки ви готові витратити. При цьому варто пам’ятати, що чим нижче буде вартість ремонту, тим нижче буде і якість, і обсяг робіт. Але якщо вам терміново потрібен ремонт, то єдиним способом економії буде замовлення ремонту під ключ. Весь обсяг робіт, виконаний одним підрядником, в кінцевому підсумку постане дешевше і буде проведений швидше, ніж би ви наймали різні бригади на різних етапах.

Потрібна бригада для ремонту під ключ? Ми пропонуємо найоптимальніше співвідношення за термінами, ціною і якістю.

Скільки коштує зробити ремонт під ключ?

Вам потрібний ремонт вашої квартири чи будинку, неважливо який: капітальний або косметичний, євроремонт або звичайний. Потрібен ремонт, який задовольняв би вас за якістю і не коштував би занадто дорого. Але що значить в даному випадку «дорого»? Для когось ремонт, що перевищує за вартістю ціну квартири, не буде дорогим, а для когось звичайний косметичний ремонт однієї тільки кухні вже дуже дороге задоволення. Значить, варто визначитися, скільки коштує зробити ремонт, точніше, з чого складеться вартість. У вартість ремонту під ключ включається:

1. Вартість розробки дизайну (від кольору стін до перепланування);

2. Вартість матеріалів;

3. Вартість робіт.

Потрібно зробити ремонт новобудови під ключ, який задовольнить Вас у всіх відносинах, тому не шкодуйте грошей на ремонт, від якості робіт і матеріалів залежить затишок Вашого будинку, а також і ваш гаманець, оскільки якісно проведений ремонт буде зберігати привабливий зовнішній вигляд довгі роки, а енергозберігаючі технології дозволять заощадити на комунальних платежах в дальнішому. Памятайте, що ремонт під ключ робиться для Вас, і Вам там жити. На собі не можна економити.

Ремонт під ключ етапи робіт

Якщо квартира стара, то в першу чергу потрібно зламати і демонтувати перегородки, зняти покриття зі стін і стелі. Паркет можна циклювати і покривати лаком, але не завжди старе покриття може це витримати, можливо, його теж доведеться демонтувати.

Досить пильна робота – заміна віконних блоків, укосів і підвіконь. Це потрібно зробити відразу, тому що під час малярних робіт вікна взагалі відкривати не можна, а пилу від заміни вікон занадто багато. Тому необхідно спочатку замінити вікна. Після установки вікон і підвіконь, їх потрібно захистити поліетиленовою плівкою від інших видів робіт.

Наступний етап ремонту квартири – це прокладка електропроводів і кабелю. Електропроводка зазвичай прокладається в стінах і на підлозі. Для додаткового захисту електропроводи можна помістити в пластикові або металеві труби. Вони захищають від пошкоджень дрилем і дозволяють замінити дроти цілком, не розкриваючи стіни та підлогу, а елементарно протягнувши нові замість старих.

Головне заздалегідь продумати всі місця розеток і всі необхідні дроти та кабелі, тому наступний крок – це малярні роботи . І якщо ви забули про якусь розетки, то оштукатурені стіни доведеться заново довбати. Схема електропроводки повинна бути ретельно продумана вже в дизайн-проекті .

Малярські роботи займають багато часу, тому зазвичай їх виконують паралельно у всіх приміщеннях. Важливо, що кожен шар штукатурки повинен повністю просохнути, інакше вся подальша робота незабаром зажадає переробки. Так поступово, по одному шару, стіни і стеля перетворяться на ідеально рівні поверхні.

Одночасно з малярськими роботами проводять зварні роботи, штроблення і розведення труб у санвузлі і на кухні. Встановлюються крани. Електропроводка в санвузлі обов’язково повинна мати заземлення. Далі встановлюється ванна, вирівнюються стіни і тільки потім укладається плитка. Потім монтують стелю і укладають плитку на підлогу, після цього встановлюють інше сантехнічне обладнання.

Після закінчення прокладки електропроводки, проводять контроль напруги в усіх точках, паралельно робиться фінішна шпаклівка стін. Потім робиться стяжка підлоги, а потім встановлюються дверні коробки і двері. Тут необхідно враховувати товщину майбутнього підлогового покриття. Потім двері можна зняти з петель і прибрати її, щоб не зіпсувати під час подальшого ремонту. В цей час забарвлюють стелі і укладають плитку на готову стяжку. Якщо покриття для підлоги – ламінат або паркетна дошка, то перш ніж укладати підлогу, необхідно поклеїти базові шпалери. Якщо ж підлогу покривають паркетом, то покриття лаком відбувається після поклейки звичайних шпалер.

Завершальний етап – це встановлення розеток, плінтусів, карнизів, декоративних елементів, наличників і вимикачів.

Послідовність робіт в ремонті дуже важлива і необхідна. Від цього залежить якість і надійність ремонту та оздоблення. Наша компанія дотримується всіх етапи виконання робіт, тому наші клієнти нам довіряють.