Ремонт коридору |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт коридору

Наша компанія готова виконати ремонт коридору. Пропонуємо наступні роботи: поклейка шпалер на стіни, фарбування стель, ремонт стель і стін, стельова плитка, підвісні стелі, рейкові стелі, шпаклівка, малярно – штукатурні роботи, вирівнювання стін, вирівнювання стелі. Так само в ремонт коридору входять – стяжка підлоги, вирівнювання підлоги, теплі підлоги, пластикові панелі, арки, укладання ламінату, укладання паркетної дошки або настил лінолеуму, монтаж плінтуса, приховування проводки в плінтус. При бажанні замовника можна зробити заміну вхідних дверей, електротехнічні роботи, установка вбудованої техніки, підключення побутової техніки та інші роботи по ремонту коридору.

Ремонт коридору.

Ремонту коридору має приділятися таку ж увагу, як і будь-який інший кімнаті, тому що коридор – це перше приміщення, куди потрапляють гості та господарі, увійшовши в квартиру, і перша думка про будинок починає складатися саме з передпокою. Будучи передпокої квартири, коридор відкриває необмежені можливості у плані проведення ремонту, так як тут можна виконати будь-які задуми, створюючи дизайн при облаштуванні свого житла.

Перш, ніж почати ремонт в коридорі, здавалося б, у такому незначному і невеликому приміщенні, потрібно намітити план проведення ремонтних робіт, в якому потрібно врахувати всі складові:

- Підготувати приміщення до початку ремонту;

- Вибрати стиль;

- Вибрати і заздалегідь придбати необхідні матеріали, які знадобляться в процесі роботи;

- Визначити порядок, в якому буде проводитися робота;

- Порахувати загальну вартість ремонту, з урахуванням витрат на кожному етапі.

Приступаючи до ремонтних робіт в приміщенні, особливо кажучи про ремонт під ключ , необхідно видалити зі стін всю попередню обробку – зняти зі стін старі шпалери, відірвати плінтуса. Якщо стіни і стеля були пофарбовані фарбою, видалити її, зачищаючи стіну до бетону.

При невеликих розмірах коридору, вибираючи забарвлення матеріалу, перевагу потрібно віддавати світлим тонам, що б візуально збільшити об’єм приміщення.

При виборі покриття, необхідно обов’язково врахувати, що на стіни в прихожей іноді випадково може потрапити бруд, що заноситься з вулиці, залишитися плями від мокрого одягу і рук.

Обклеюючи стіни коридору паперовими шпалерами, потрібно передбачити, що через сліди вуличної бруду і потертостей, через пару років їх доведеться оновлювати.

Не найгіршим варіантом буде обклеювання стін шпалерами, що миються – з них будь-який бруд буде стирається вологою губкою.

Так само можна застосувати для обробки коридору пластикові панелі МДФ або ПВХ. Такими панелями викладають тільки частина стіни біля входу, яка найбільше піддається забрудненню.

Ремонт підлоги в коридорі потрібно починати з вибору матеріалу, з огляду на його фізичні властивості, так як в передпокій заноситься багато бруду і вологи з вулиці, особливо навесні і восени. Для підлоги добре підійде не слизька керамічна плитка і ламінат, призначений для укладання в громадських приміщеннях (за ступенем навантаження з тридцять першого по тридцять третій клас). Вибравши для укладання ковролін, перевагу треба віддавати вологостійке покриття, з щільним і низьким ворсом, що має властивість відштовхувати бруд.

Для обробки стелі часто використовують рейкові або натяжні стелі.

В коридорі зазвичай не достатньо природного світла, тому велике значення має освітлення. Від цього буде залежати, як виконати розведення електропроводки, де будуть розташовані вимикачі та розетки, як підвести проводку для підключення електросвітильників, яка кількість і тип освітлювальних приладів розмістити в передпокої.

Дотримуючись приказки – скупий платить двічі, тому не варто купувати дешеві матеріали заради економії грошей. Якісний і хороший матеріал коштує дорожче, але і кінцевий результат ремонту виправдає ваші фінансові витрати.