Ремонт кухні |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт кухні

Кухня уособлює мир і затишок в домі. Обмежені простору типових квартир іноді змушують нас проявляти чудеса винахідливості. І кухня з місця, де готується їжа, перетворюється в їдальню, вітальню і робочий кабінет одночасно.

Однак не кожен замислюється, що перепланування цієї важливої ​​кімнати може по справжньому змінити її вигляд.

Ремонт кухні дозволить збільшити простір, оновити інтер’єр, внести свіжий струмінь креативного дизайну в, здавалося б, звичайне робоче приміщення.

 

Ремонт кухні традиційно включає в себе

- Штукатурку і шпаклівку стін і стелі або установку стельових покриттів;
- Забарвлення, обклеювання шпалерами або укладання кахельної плитки на стіну;
- Установку підлогового покриття (лінолеум, плитка);
- Встановлення електропроводки;
- Установку вимикачів, розеток, світильників;
- Встановлення вентиляційної системи кухні

У поняття “косметичний ремонт кухні” входить демонтаж стелі, стін і підлоги, закладення тріщин, шпатлювання і вирівнювання поверхонь; заміна дверних і віконних блоків; забарвлення і обклеювання шпалерами. Електропроводка, тепло-та газопостачання залишаються без змін.

Покращений (капітальний) ремонт передбачає перепланування, зміни в системі комунікацій (із заміною старих систем), штукатурку і подальшу обробку стель і стін, перенесення електророзеток, зміна самої структури кухні і внесення декоративних елементів середнього ступеня складності (ніші, арки, вікна).

Ну, а “євроремонт кухні” включає в себе повний комплекс проектних, ремонтних, оздоблювальних і дизайнерських робіт

Вартість ремонту кухні складається не тільки з розмірів приміщення, будівельних матеріалів та кухонних меблів. Далеко не в останню чергу ціна залежить від професіоналізму виконавців. Залежно від цієї якості і буде змінюватись оплата фахівців.

Ремонт стелі , підлоги і стін – це лише початок великого шляху. Але до цього потрібно провести підготовчі роботи, які стануть основою найулюбленішою кімнати в квартирі.

Підготовка полягає у виборі дизайну для кухонного приміщення. Адже саме вдалий дизайн-проект є запорукою Вашого хорошого настрою і комфортного перебування на кухні.

Не поспішайте відразу купувати кухонні меблі . Під час ремонту Вам можуть прийти додаткові ідеї щодо оформлення кімнати і куплена наспіх меблі можуть банально не вписатися в новий дизайн.

Треба пам’ятати, що ремонт робиться на достатньо тривалий термін. Добре відремонтоване приміщення буде радувати Вас і через десять, і через двадцять років. Тому головні якості, якими повинні володіти всі робочі поверхні на кухні – це міцність, жаростійкість і безпеку.