Ремонт спальні |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт спальні

У спальні людина проводить мінімум третю частину свого життя, причому, часто це і найприємніша частина життя. Тому, приймаючи рішення про ремонт спальні, хочеться, щоб після ремонту та оздоблення в спальні було приємно, спокійно і комфортно. Від якості ремонту спальні залежить якість відновлення Ваших сил, Ваш спокійний сон, Ваша працездатність, а значить, і Ваші доходи. Більш того, від якості ремонту спальні часом залежить і якість Вашої сімейного життя. Ну не повинна жінка під час кохання думати про ремонт стелі! Тому дизайн спальної кімнати навіть важливіше дизайну вітальні.

Види спальних кімнат

Зазвичай спальні відносяться до одного з трьох видів:

  • спальна батьків,
  • спальна-дитяча,
  • спальна-кабінет, (спальна, поєднана з робочим місцем).

Функції у них різні, тому для кожного виду свій дизайн інтер’єру спальні, та й ремонт спальної кімнати теж потрібно різний.

Спальна для батьків

Як правило, це кімната для відпочинку, невелика за розміром. Вона не призначена для чужих поглядів, і тому ремонт спальні в даному випадку ставить основною метою створити максимально комфортні умови для відпочинку. Доцільні м’які, спокійні кольори, романтика, лаконічність, зручність розташування меблів.

Спальна-дитяча

Ремонт спальні для дітей вимагає дещо іншого підходу. Як правило, дитяча об’єднує в собі і ігрову, і навчальну, і спальну кімнати, тому важливо, щоб дизайн був максимально функціональний, а оздоблювальні матеріали – екологічно безпечні. Найзручнішим в даному випадку буде рішення візуально розділити зони, відокремлюючи спальну зону від ігрової. Враховуючи рухливість і необережність дітей, слід подбати про закруглених кутах, ретельної обробки, міцності і надійності меблів. Планування дитячої спальні повинна враховувати необхідність її регулярно прибирати і чистити.

Спальня-кабінет

Якщо ви поєднуєте спальну кімнату і кабінет, то, виконуючи ремонт, потрібно звернути особливу увагу на вентиляцію і освітлення кімнати, дизайн ж в даному випадку повинен бути простіше і суворіше, ніж для спальні-будуара.

Готовий будинок для Вас

Ремонт спальних кімнат, незважаючи на гадану простоту, вимагає серйозного підходу до підбору оздоблювальних матеріалів і створення дизайнерського проекту, це не просто заміна шпалер і побілка стелі. Все повинно бути продумано до дрібниць: розташування, колір, об’єм, функціональність, безпека, екологічність, акустика, тепловий режим, вентиляція, освітлення.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваша спальна кімната стала острівцем гармонії – звертайтеся до наших фахівців, і всі ваші ідеї та побажання знайдуть своє втілення.