Ремонт торгових приміщень |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Ремонт торгових приміщень

Комерційні площі, такі як офіси, склади, готелі, автосервіси, магазини, виробничі приміщення, вимагають великих витрат на ремонт, ніж квартира або заміський будинок. Це одна з найважливіших витрат будь-якого бізнесмена.

Зараз часто будують бізнес-центри на місці старих будівель і заводів в межах міста. Переробка таких приміщень вимагає величезних витрат. Відповідно, чим коротше термін виконання такого завдання, тим менше буде потрібно грошей на кредити. На перебудову таких будівель йде т 3-х до 6 місяців.

При створенні інтер’єру офісу, слід враховувати специфіку компанії. Хороший офіс стає обличчям компанії, говорить про надійність і вселяє довіру клієнтів.

Компанії, які мають декілька офісів, магазинів чи ресторанів, прагнуть бути впізнаваними (фірмовий логотип, певний колір і стиль). Тут завдання будівельників у створенні корпоративного стилю. Рівень обробки та ремонту повинен відповідати статусу компанії.

Оздоблювальні та ремонтні роботи нежитлових приміщень вимагає найсучасніших матеріалів, інструментів і технологій, які дозволять скоротити ресурсні та часові витрати. Особлива група приміщень – це автосервіси, мийки, поліклініки, склади та інші приміщення. Тут багато чого залежить від пожежобезпеки, задоволення вимог санепідемстанції, віддаленості каналізації і багатьох інших речей. Відповідно до цих параметрами варіюється вартість ремонту такого приміщення.

В ремонті нежитлових приміщень важливо створити комфортне і зручне торговий простір для клієнтів. Організація торгового залу, дизайнерські рішення, використання правильно підібраних матеріалів є головними складовими в ремонті. Торгові простору вимагають ретельного аналізу і розрахунку інженерних систем і торгового устаткування. Приміщення повинні відповідати всім стандартам управління та логістики.

Наша компанія має великий досвід в обробці і ремонті нежитлових приміщень. Ми розробимо для вас дизайн-проект і подбаємо про якість виконаної роботи. З нами у вас не буде проблем за термінами. Наші фахівці створять у вашому офісі або магазині необхідну вам атмосферу.