Септики та Автономна каналізація |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Септики та Автономна каналізація

Наврядчи чи знайдеться така людина, яка б не мріяв би про власний котедж, де панує умиротворення і спокій. Однак людей завжди дратує одне невелике обставина, яке пов’язане із зручностями. Знаходження вбиральні у дворі часто засмучує будь-якого мешканця такого будинку.

Щоб змінити уявлення про комунальну системі котеджу, слід детально розглянути, що являє собою автономна система очищення для котеджу – це те місце, куди потрапляють продукти життєдіяльності. Саме присутність каналізації дозволяє організувати розвинений механізм очищення, доступ до якої можливий безпосередньо з дому.

Якщо для звичайної дачі підійдуть майже будь-які моделі, то для котеджів необхідні такі, використовувати які можна цілий рік. Це залізобетонні і пластикові септики, які можна зробити з бетонних кілець або купити з пластику і потім змонтувати з метою цілорічного застосування. Спочатку слід вибрати модель станції. Для цього потрібно визначити витрату води. Це дуже просто робиться з розрахунку 200 літрів на людину. Наприклад, установка для п’яти осіб повинна обробляти 1000 літрів.

Також необхідно знати глибину знаходження грунтових вод і тип грунту ділянки – тільки в цьому випадку можна сказати, чи необхідний септик зі звичайним видаленням або з примусовим відведенням. Для води, яка йде з септика, в будь-якому випадку зобов’язані бути передбачені вбираючі і фільтруючі площадки, необхідні для безпечної утилізації оброблених матеріалів.

Сам монтаж автономної каналізаційної системи нескладний. Для цього потрібно викопати не дуже велику свердловину (приблизно 1,5-2 метри), розмістити в ній куплену установку, підключити потрібні комунікації, організувавши тим самим відвід. Якщо підключення зробити неможливо, то з септика слід видаляти нечистоти за допомогою асенізаційної машини. Обов’язково враховуйте, що станції не слід монтувати недалеко від колодязів або будівель – необхідно виключити зараження питної води і затоплення колодязів і підвалів. А от монтаж септиків для щоденного використання вже вимагає набагато більше часу і ресурсів. Пропонуємо роботи із влаштування септиків з бетонних кілець також пропонуємо роботи по влаштуванню залізобетонних септиків у Львові та Львівській області

Сучасна система каналізації заміського будинку або дачі.

Якою має бути сучасна каналізація заміського будинку або дачі? Кожен, хто стикався з будівництвом будинку або дачі, задавав собі це питання. А відповідь проста. Якісно зроблена каналізація, це та, про існування якої не згадуєш. Шум побутових стоків в трубах, неприємний запах, застій води в раковині або умивальнику, проблема з швидким наповненням вигрібної ями характеризують каналізаційну систему, навпаки, з гіршого боку. І, природно, створюють проблеми і викликають відчуття дискомфорту.
Система каналізації складається з внутрішньої каналізації, зовнішньої і місцем відведення побутових стоків.
Внутрішня каналізація забезпечує збір і відведення каналізаційних стоків в трубу зовнішньої каналізації. Матеріал виготовлення, найчастіше, поліпропілен. Вона складається з сифонів, системи трубопроводів і допоміжних елементів.
Зовнішня каналізація з’єднує між собою внутрішню і місце, куди відводяться стоки. Вона складається з труб, колін, трійників, редукцій. Елементи зовнішньої каналізації укладаються в землі.
Місцем відведення стоків можуть бути центральна каналізація, вигрібна яма, септик. Підключення домовик каналізації до центральної – ідеальний варіант. На жаль, він часто недоступний через відсутність такої. Найбільш сучасним варіантом для автономної каналізації, при неможливості підключення до центральної, буде установка септика. Завдяки системі очищення та фільтрації на виході з септика виходить вода, цілком придатна для поливу або викачування. Ступінь її очищення така, що ніякого негативного впливу на навколишнє середовище вода з септика не надає. Найпростіший і дешевий варіант - вигрібна яма. Але, вона має недоліки – низька екологічність, поступове замулювання і, як наслідок, потреба в послугах асенізатора.
При облаштуванні каналізації не може бути недоробок. Починаючи будівництво або ремонт будинку, необхідно заздалегідь спланувати всю систему, проконсультуватися у фахівців. Правильно влаштована каналізаційна система будинку – запорука комфортного проживання в ньому.

 

Основним фактором при влаштуванні каналізаційної системи як і раніше залишається розмір вашого присадибної ділянки. Але і готовність заплатити за цю систему теж не маловажно.

Накопичувальні ємності, які періодично викачуються асенізаційними машинами, часто влаштовують на невеликих присадибних ділянках. Такий спосіб практично не забруднює грунт. Але, що стосується матеріальних витрат, то це досить дорого.

Якщо ж присадибна ділянка велика, то можливе використання септиків або аеротенків. Останні, в основному, використовують у великих господарствах або котеджах.

Фотографії влаштування септиків: