Влаштування (монтаж) перекриттів |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Влаштування (монтаж) перекриттів

Від правильного вибору матеріалів для перекриттів і якості їх установки залежить не тільки внутрішній вигляд котеджу або будинку, але і його стійкість і довговічність

Розрізняють декілька видів перекриття:

  • цокольне;
  • мансардне;
  • міжповерхове;
  • горищне.

Перекриття повинні відповідати наступним вимогам:

  • мати відповідну експлуатаційним навантаженням несучу здатність;
  • бути достатньо жорсткими і практично не мати прогину;
  • володіти достатніми звукоізоляційними і теплозахисними властивостями;
  • забезпечувати необхідну вогнестійкість.

Теплоізоляція перекриттів покликана запобігати витік тепла з житлових приміщень. Крім того, покриття повинне мати низький показник теплозасвоєння. Чим він вищий, тим холодніше в підлогу. Наприклад, такі матеріали як мармур, цемент, бетон мають більш високий, ніж дерево, показник теплозасвоєння. Тому в житлових приміщеннях, коридорах і прихожих як покриття підлоги рекомендується використовувати дерев’яні дошки, паркет, деревостружкові плити, лінолеум, плитки з полімерних матеріалів.

Матеріалом утеплювача для перекриття може служити мінеральна вата, шлак, перліт, керамзит, а також сухий пісок, тирса, стружка, солома, деревина.

Вибір типу перекриттів залежить від конструкції, призначення будівлі, а також від навантаження. Для горищних перекриттів її зазвичай беруть 1050 Н/м2, для цокольних і міжповерхових – 2100 Н/м2. При розрахунку навантаження на перекриття враховують масу меблів, людей, сантехнічного та іншого обладнання. Постійна складова навантаження – власна вага самого перекриття.

 

Від якості роботи по установці перекриттів залежить якість і зовнішній вигляд стелі або підлоги в квартирах. Сучасні матеріали забезпечують так само звукоізоляцію. Якісні перекриття гарантують також найкраще збереження тепла в приміщеннях. Однією з найголовніших функцій перекриттів є перенесення навантаження, створюваної людьми і предметами побуту, на несучі стіни будівлі, а також сприйняття вітрових навантажень.Це істотний плюс стійкості конструкції.

А тому, вибір матеріалу для установки перекриттіводна з найважливіших задач при будівництві якісної будівлі. Власне перекриття повинні бути, в першу чергу, міцними. Адже вам не хочеться, щоб перекриття раптом стали прогинатися під вагою меблів? Хиткість перекриттів вас теж навряд чи приємно здивує. Ви точно будете в плюсі, якщо перекриття у вашому домі будуть мати звукоізоляційними і теплоізоляційними якостями. Безумовно, матеріал для установки перекриттів повинен бути вогнестійким. Це якість навіть не повинно обговорюватися. Просто має бути. Чудово також буде, якщо перекриття будуть покриті гідроізоляційним складом. Так ніхто особливо не постраждає, якщо сусіди раптом випадково забудуть вимкнути кран. Варто ще звернути увагу на вагу і товщину матеріалу. Поставтеся досить уважно до вибору матеріалу для установки перекриттів, раціональна конструкція допоможе уникнути зайвих витрат, недоречного обсягу (що ще й на зовнішній вигляд вплине), а також підвищить надійність і стійкість всієї будівлі.

Перекриття зазвичай бувають трьох видів, залежно від типу несучої конструкції і, власне, матеріалу: монолітні, збірні залізобетонні та дерев’яні.

У кожному конкретному випадку вид перекриття буде свій, відповідно і вимоги будуть різні. Наприклад, якщо ви плануєте влаштувати басейн або сауна – для вас важлива водонепроникність. Також не менш важливі такі функціональні вимоги, як протівогнілостним стійкість і газонепроникність. Тут вже вам краще знати, яке у вас будівлю, і які в нього особливості.

Так само не забувайте, що перекриття – це майбутні підлоги і стелі, а до них вже пред’являються естетичні вимоги.

Наша будівельна компанія займається будівництвом котеджів. Важливим аспектом при будівництві котеджів є установка перекриттів. Що стосується матеріалу, який може бути використаний для влаштування перекриттів, найбільш часто використовуваних є залізобетон і дерево. Але в той же час використання інших матеріалів також передбачено, а також це залежить від конкретних умов будівництва.

Відзначте, що виконувати роботи по установці перекриттів повинні тільки фахівці своєї справи. Даний процес максимально відповідальний, оскільки від якості виконання роботи залежить міцність і надійність побудованого будинку.

Для виконання робіт з установки перекриттів на початковому етапі проводяться відповідні розрахунки. Зокрема це розрахунки по навантажень на перекриття житлових будинків. Для цього необхідно передбачити такі складові як меблі, обладнання, що знаходяться в приміщенні люди і інші важливі фати, які передбачають фахівці.

Крім зазначених розрахунків фахівцям необхідно провести розрахунок постійних навантажень. Це є досить важливим аспектом, так як враховується власна вага перекриття. Більш того, слід провести і врахувати розрахунки навантажень спеціального обладнання.

Від якості роботи по установці перекриттів залежить якість і зовнішній вигляд стелі або підлоги в квартирах. Сучасні матеріали забезпечують так само звукоізоляцію. Якісні перекриття гарантують також найкраще збереження тепла в приміщеннях. Однією з найголовніших функцій перекриттів є перенесення навантаження, створюваної людьми і предметами побуту, на несучі стіни будівлі, а також сприйняття вітрових навантажень. Це істотний плюс стійкості конструкції.

А тому, вибір матеріалу для установки перекриттіводна з найважливіших задач при будівництві якісного грунтовного будівлі. Власне перекриття повинні бути, в першу чергу, міцними. Адже вам не хочеться, щоб перекриття раптом стали прогинатися під вагою меблів? Хиткість перекриттів вас теж навряд чи приємно здивує. Ви точно будете в плюсі, якщо перекриття у вашому домі будуть мати звукоізоляційними і теплоізоляційними якостями. Безумовно, матеріал для установки перекриттів повинен бути вогнестійким. Це якість навіть не повинно обговорюватися. Просто має бути. Чудово також буде, якщо перекриття будуть покриті гідроізоляційним складом. Так ніхто особливо не постраждає, якщо сусіди раптом випадково забудуть вимкнути кран. Варто ще звернути увагу на вагу і товщину матеріалу. Поставтеся досить уважно до вибору матеріалу для установки перекриттів, раціональна конструкція допоможе уникнути зайвих витрат, недоречного обсягу (що ще й на зовнішній вигляд вплине), а також підвищить надійність і стійкість всієї будівлі.

Перекриття зазвичай бувають трьох видів, залежно від типу несучої конструкції і, власне, матеріалу: монолітні, збірні залізобетонні та дерев’яні.

У кожному конкретному випадку вид перекриття буде свій, відповідно і вимоги будуть різні. Наприклад, якщо ви плануєте влаштувати басейн або сауна – для вас важлива водонепроникність. Також не менш важливі такі функціональні вимоги, як протівогнілостним стійкість і газонепроникність. Тут вже вам краще знати, яке у вас будівлю, і які в нього особливості.

Так само не забувайте, що перекриття – це майбутні підлоги і стелі, а до них вже пред’являються естетичні вимоги.