Земляні роботи |
Будівництво та ремонт

Ремонт квартир та Будівництво будинків
Влаштування Септиків
Львів, вул. Б.Хмельницького

Земляні роботи

Будь-яке капітальне будівництво починається з проведення земляних робіт. Що це таке? Земляні роботи – це комплекс заходів по переробці грунту, а саме, його розробці, переміщення, укладання і ущільнення з метою подальшої закладки фундаменту. Даний етап будівництва будівель і споруд будь-якого рівня складності є одним з найбільш трудомістких, хоча і не є самим дорогим.
Щоб знизити трудовитрати і грошові витрати на земляні роботи, необхідно ще при розробці проекту будинку враховувати рельєф місцевості, в якій буде зведено котедж.

На сьогоднішній день земляні роботи здійснюються механічним  шляхом з використанням спеціалізованої техніки і новітніх технологій. Застосовується і ручна праця, який є трудомістким і має меншу продуктивність в порівнянні з механічним. Однак повністю відмовитися від ручної праці не представляється можливим через наявність важкодоступних місць, куди не може пройти техніка.

У результаті проведення земляних робіт одержують земляні споруди, до яких відносяться виїмки і насипу. Вони в свою чергу поділяються на котловани, траншеї та ін.
Від виду і властивостей грунту, яким називають породи, розташовані у верхніх шарах земної кори, залежить трудомісткість земляних робіт. Грунти класифікують на пісок, глини, суглинки, супіски, плавуни, скельні і торф’яні грунти. Незалежно від виду будь грунт володіє наступними основними характеристиками: щільність, розрихленість, вологість, размиваємость, кут природного укосу і зчеплення.

Вартість і часовий графік проведення земляних робіт безпосередньо залежить від пори року і погодних умов. Тому не рекомендуємо приступати до будівництва котеджу в зимовий час, коли земля промерзла і важко піддається для того, щоб копати котловани і робити насип. Оптимальним часом для початку земляних робіт є весняний період, коли сніг уже зійшов, і грунту встигли відтанути і трохи прогрітися.

Щоб визначити необхідний обсяг земляних робіт, фахівці користуються кресленнями і спеціальними формулами, а також вимірами, зробленими безпосередньо в процесі проведення робіт. Розробляється проект, в якому вказані кількість необхідних котлованів і траншей, їх розташування на ділянці, розміри, глибина, а також складається часовий графік виконання земляних робіт. У міру необхідності допускається внесення коректив у розроблений проект. Наприклад, на одному з етапів може з’ясуватися, що потрібно зміцнення грунту на невеликій площі будівельної ділянки. Попередній огляд, заміри та розрахунки не дозволили виявити даного факту, а з’ясувалася така потреба лише під час проведення основної роботи.
До земляних робіт слід поставитися з особливою відповідальністю, оскільки їх правильне і грамотне проведення відбивається на закладці фундаменту. А неправильно закладений фундамент – це непоправна помилка, яка в наслідок спричинить за собою масу інших проблем, у тому числі неможливість здачі будинку в експлуатацію. Тому довіряйте проведення земляних робіт професіоналам. Наша фірма надасть вам бригади робітників, які в стислі терміни виконають для вас земляні роботи та роботи по закладці фундаменту котеджу. Слід зазначити, що обидва види робіт взаємозалежні один з одним. А точніше, одна випливає з іншої.

Ми надає послугами, як з проведення земляних робіт, так і фундаментні роботи у Львові та Львівській області. Крім того ми готові якісно і в стислі терміни виконати весь спектр будівельних робіт зі зведення вашого майбутнього котеджу чи дачі.

Фотографії фундаменту: